نشست مسئولان دانشگاه دامغان با نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی

۲۶ تیر ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۴ کد : ۱۵۴۵۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۵۴
نشستی با حضور نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار دامغان با رئیس و برخی از مسئولان دانشگاه دامغان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این جلسه گزارشی از امکانات، تجهیزات و شرایط ...
نشست مسئولان دانشگاه دامغان با نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی
نشستی با حضور نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار دامغان با رئیس و برخی از مسئولان دانشگاه دامغان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این جلسه گزارشی از امکانات، تجهیزات و شرایط دانشگاه دامغان ارائه شد و در ادامه مسائل آموزشی و توسعه ای دانشگاه دامغان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همچنین دکتر بصیری رئیس دانشگاه دامغان با اشاره به پتانسیل موجود در دانشگاه، اظهار کرد : همواره مسئولان شهرستان همراه دانشگاه مردمی دامغان بوده و به لطف خدا و تلاش و کوشش مجموعه دانشگاهیان دانشگاه توانسته ایم شرایط خوبی را چه از لحاظ آموزشی و پژوهشی و چه از لحاظ دستاوردهای علمی تحقیقاتی در بین دانشگاه های استان به دست آوریم.
ابوالفضل حسن بیکی نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه به اهمیت توسعه و گسترش آموزش عالی در شهرستان اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی  و هم فکری دانشگاه دامغان بتوانیم امتیازات بهتری را برای توسعه و گسترش این دانشگاه را فراهم آوریم.
در پایان نشست با حضور نماینده و فرماندار دامغان از پروژه های عمرانی دانشگاه بازدید شد و نماینده دامغان در مجلس شورای اسلامی قول مساعد داد تا در آینده ای نزدیک با حضور استاندار و نمایندگان وزارتی از این پروژه ها بازدید کند.