نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 5 برگزار شد

۲۰ آبان ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۵ کد : ۱۵۴۴۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۵۲
نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 5 به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترخسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان در این نشست ض...
نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 5 برگزار شد
نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 5 به میزبانی دانشگاه لرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترخسرو عزیزی رئیس دانشگاه لرستان در این نشست ضمن خیر مقدم به مدیران و کارشناسان روابط عمومی از روابط عمومی‌ها، به عنوان پایگاه اطلاعاتی بین سازمان ها و جامعه نام برد و گفت: در واقع با کمک روابط عمومی باید سازمان را به جامعه معرفی کنیم و عملکرد دانشگاه‌ها در تمام مسائل باید در روابط عمومی مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرند.
 در ادامه فتاحی دبیر روابط عمومی های دانشگاه‌های منطقه 5 کشور در سخنانی گفت: ارتقای جایگاه روابط عمومی‌ها در دانشگاه‌ها و تقویت وب سایت های اطلاع رسانی از جمله اولویت‌های روابط عمومی دانشگاه‌های منطقه 5 است.
وی با بیان اینکه ضرورت دارد که روابط عمومی ها با به روز کردن سایت های اطلاع رسانی، آخرین اطلاعات و اخبار دانشگاه را در اختیار رسانه ها قرار دهند افزود: روابط عمومی ها بایدبه جایگاه و نقش خبرنگاران در اطلاع رسانی اخبار دانشگاه اهمیت بدهند؛ چرا که این قشر بدون هیچ چشم‌داشتی در این امر تلاش می کنند.
دبیر روابط عمومی های دانشگاه‌های منطقه 5 کشور گفت: به روز رسانی وب سایت های دانشگاه باید به گونه ای باشد که اخبار دانشگاه به موقع در اختیار رسانه ها قرار بگیرد.
رئیس اداره روابط عمومی دانشگاه ایلام،  تقویت رویه انسجام بخشی به فعالیت های روابط عمومی، فراهم کردن زمینه فعالیت های تخصصی و حرفه ای و انتشار اخبار دانشگاه‌ها در شبکه های اجتماعی و مجازی را از جمله راهکارهای بهبود فعالیت روابط عمومی ها دانست  و افزود:  ارتقای جایگاه روابط عمومی منوط به این است که اعتماد روسای دانشگاه‌ها را به خود جلب کنند.
گفتنی است حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه لرستان و نثار فاتحه برای این عزیزان، از دیگر برنامه های نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دانشگاه ها و پارک های علم و فناوری منطقه 5 بود.