نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 5 کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد

۲۴ آبان ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۸ کد : ۱۵۴۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۵
شانزدهمین نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 5 کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، هدف از برگزاری این جلسات که بصورت چرخشی در دان...
نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 5 کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد
شانزدهمین نشست مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 5 کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، هدف از برگزاری این جلسات که بصورت چرخشی در دانشگاه های منطقه 5 برگزار می شود هم اندیشی و بحث و بررسی مسائل فرهنگی دانشگاه ها و آشنایی بیشتر با جایگاه دانشگاه میزبان و استفاده از تجربیات آنها می باشد.
بر پایه این گزارش، در آئین افتتاحیه این نشست دکتر توکلی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان در سخنانی به ماهیت فرهنگ در جامعه دانشگاهی امروز پرداخته و اهمیت فرهنگ و اصلاح آن را در جامعه دانشگاهی متذکر شد .
در ادامه علی بهبهانی به عنوان مدیر عامل بنیاد خیریه بهبهانیان و رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان بهبهان به بیان خدمات و معرفی خود پرداخت .
بس از آن کارگاه های این نشست آغاز و در این کارگاه ها مدیران فرهنگی دانشگاه ها به تبادل نظر و بررسی مشکلات پیش رو و ارائه تجربیات برای اخذ بهترین تصمیم و تصویب آنها پرداختند .
گفتنی است این نشست با بحث و تباذل نظر پیرامون مباحثی از جمله ترویج زندگی اسلامی ایرانی، برنامه های فرهنگی مورد نیاز اساتید و کارکنان و دانشجویان، مشکلات فرهنگی و اجتماعی در خوابگاه های خودگردان برگزار شد.