نشست مدیر پژوهش و فناور شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با مدیران عامل شرکت‌های حوزه نفت و گاز و پتروشیمی مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد

۱۲ تیر ۱۳۹۵ | ۱۰:۰۳ کد : ۱۵۴۳۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۵۴۹
نشست مدیر پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با مدیران عامل شرکت های حوزه نفت و گاز و پتروشیمی مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه فردوسی مشهد در سالن شورای سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار ش ...
نشست مدیر پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد با مدیران عامل شرکت های حوزه نفت و گاز و پتروشیمی مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه فردوسی مشهد در سالن شورای سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این جلسه به منظورمعرفی توانمندی ها و ارائه دستاوردهای واحدهای فناور فعال در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی  با حضور مهندس محجوب مدیر پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد و دکتر ضرابی نائب رییس شورای پژوهش این شرکت و موسوی رییس مرکز رشد دانشگاه در جمع مدیران عامل شرکت های حوزه نفت و گاز و پتروشیمی برگزار شد.
در این جلسه مهندس محجوب ضمن معرفی پالایشگاه شهید هاشمی نژاد و واحد پژوهش آن، اظهار داشت: این شرکت آمادگی دارد کارگروه‌های تخصصی پالایشگاه را جهت همکاری با واحدهای فناور  معرفی کرده و از 10 شرکت دانش بنیان حوزه نفت و گاز و پتروشیمی  با محوریت تجاری سازی حمایت کند.
گفتنی است در پایان پیشنهاد شد بازدیدی با حضور مسئولان و واحدهای مرکز رشد واحد های فناور دانشگاه فردوسی مشهد از پالایشگاه شهید هاشمی نژاد به عمل آید.
 

( ۱ )