نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 9 کشور دردانشگاه فردوسی مشهد برگزارمی‌شود

۲۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۳ کد : ۱۵۳۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۳۶
پنجاه و سومین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و موسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور، 11 و 12 آبان ماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزارمی‌شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهدی حافظی دبی...
پنجاه و سومین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و موسسات آموزش عالی منطقه 9 کشور، 11 و 12 آبان ماه سال جاری در دانشگاه فردوسی مشهد برگزارمی‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهدی حافظی دبیراجرایی پنجاه و سومین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 9 کشور، گفت: این نشست با حضور 30 نفر از مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های منطقه 9 کشور، در روزهای  11 و 12 آبان ماه  1395 در تالار اندیشه مجتمع کانون‌های فرهنگی دانشگاه فردوسی مشهد برگزارخواهد شد.
وی از برگزاری دو کارگاه و دو نشست تخصصی در پنجاه و سومین نشست شورای مدیران فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌های منطقه 9 کشور خبر داد و افزود: دراین کارگاه‌ها مباحث "الزامات فعالیت‌های تشکیلاتی" و "فعالیت‌های داوطلبانه و توانمندسازی فرهنگ اجتماعی" ارائه خواهد شد و دو نشست تخصصی نیز با دو موضوع پایش فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی و خوانش آیین‌نامه تشکل‌های دانشجویی برگزارخواهد شد.
حافظی گفت: در موضوع بندی کارگاه ها و نسشت ها سعی شده تجربیاتی که دانشگاه فردوسی مشهد درحوزه فرهنگی و اجتماعی کسب کرده است، با مدیران سایر دانشگاه‌ها به اشتراک گذاشته شود، همچنین برگزاری نمایشگاه‌های آثار هنرمندان خراسان و بازدید از مجموعه‌های فرهنگی دانشگاه فردوسی نیز درنظر گرفته شده است .
گفتنی است دکترمحمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد درحکمی دکتر احمدرضا اصغرپور ماسوله استادیار گروه آموزشی علوم اجتماعی دانشکده ادبیات و علوم انسانی این دانشگاه را به مدت دو سال در سمت مدیر فرهنگی و فعالیت های داوطلبانه دانشگاه فردوسی مشهد  منصوب کرد.