نشست شورای دبیران کانون های فرهنگی و هنری با رئیس دانشگاه بیرجند

۲۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۷ کد : ۱۵۳۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۰۵
جلسه دیدار شورای دبیران کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه یبرجند با دکترخلیل خلیلی رئیس این دانشگاه برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،‌ دراین جلسه دکترسیدمحمد حسین قریشی معاون فرهنگی و اجتماعی دا...
جلسه دیدار شورای دبیران کانون های فرهنگی و هنری دانشگاه یبرجند با دکترخلیل خلیلی رئیس این دانشگاه برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،‌ دراین جلسه دکترسیدمحمد حسین قریشی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند با تبریک اعیاد ماه رجب از ریاست دانشگاه به خاطر حمایت از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی تقدیر کرد.
دکترابراهیم محمدی مدیرفرهنگی دانشگاه بیرجند نیز گزارشی از وضعیت فعالیت کانون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه ارائه و تاکید کرد : کانون های دانشگاه بیرجند در سال 94 حائز 18 رتبه کشوری، منطقه ای و استانی شده اند.
دراین دیدار دکترخلیلی با تاکید بر اهمیت فعالیت درحوزه فرهنگی و اجتماعی گفت: کسانی که در کانون ها ، انجمن ها و سایر بخش های فرهنگی دانشگاه فعالند انسان های دغدغه مندی هستند که می کوشند به ارتقای فرهنگ در کل جامعه کمک کنند، چرا که دانشجو می تواند به عنوان طبقه مرجع جامعه بر دیگر بخش ها تاثیرگذار باشد.
همچنین برخی از دبیران کانون های فرهنگی، هنری و اجتماعی به نمایندگی از اعضای فعال درکانون ها به بیان برخی مشکلات، دغدغه ها و پیشنهادهای شان در مسیر تحقق اهداف کانون ها پرداختند.
گفتنی است درپایان رئیس  دانشگاه بیرجند ضمن اظهار خرسندی از صراحت دانشجویان در طرح خواسته ها بر تبیین برنامه ها و راهبردهای دانشگاه در حمایت بیشتر از فعالیت کانون ها و رفع موانع تاکید کرد.