نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قم در دانشگاه قم

۳۰ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۱ کد : ۱۵۳۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۷
رئیس دانشگاه قم در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قم،حضور مدیران روابط عمومی دستگاه ها در دانشگاه قم را مایه خرسندی دانست.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حجت الاسلام دکتر دیرباز رئیس دانشگ...
رئیس دانشگاه قم در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های استان قم،حضور مدیران روابط عمومی دستگاه ها در دانشگاه قم را مایه خرسندی دانست.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، حجت الاسلام دکتر دیرباز رئیس دانشگاه قم با بیان اینکه شهیدان زیادی طی هشت سال دفاع مقدس  و بعد از آن تقدیم انقلاب شده است، گفت: دشمنان جهت کم رنگ  جلوه دادن فرهنگ شهادت، توطئه های زیادی در پیش گرفته اند، لذا یکی از مهم ترین کارها  که می توان انجام داد، ترویج  فرهنگ شهادت و الگو قرار دادن شهدا در امور است.
وی با بیان اینکه همکاران روابط عمومی از مدت ها قبل برنامه ریزی داشتند تا با کمک استانداری این نشست در دانشگاه قم برگزار شود تا از نکته ها و رهنمودها بهره ببریم، گفت: اینکه دانشگاه افتخار پیدا کرده که در خدمت شما همکاران روابط عمومی باشد، جای بسی خرسندی است.
 حجت الاسلام دیرباز با اشاره به روند شکل گیری دانشگاه قم، افزود: دانشگاه قم هم اکنون 260 استاد رسمی و همین تعداد نیز استاد مدعو دارد.
وی با بیان اینکه دانشگاه قم دارای شش دانشکده می باشد، بیان داشت:نزدیک به ده هزار دانشجو در دانشگاه قم مشغول تحصیل هستند.
رئیس دانشگاه قم در ادامه با بیان اینکه کسانی که از دانشگاه قم فارغ التحصیل می شوند به دلیل ویژگی خاص این دانشگاه، میتوانند به عنوان افراد متعهد در خدمت نظام اسلامی باشند، ابرازداشت: در قم به برکت انقلاب مراکز آموزش عالی متعددی تاسیس شده که مشغول خدمت رسانی به نظام هستند.
وی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه  کارهایی که انجام میدهید تبلیغ و ترویج  دهید، تصریح کرد: کار روابط  عمومی ها  در راستای این فرمایش امام  خمینی (ره) است و هر چه کار شما به صورت هنری باشد ماندگاری اش بیشتر است.
 وی خاطرنشان کرد: اگر این اتفاق بیفتند، کسانی که ازاستان های دیگر به قم می آیند، این تفاوت را احساس کنند که به استانی که حرم اهل بیت علیهم السلام است، آمده اند.
رئیس دانشگاه قم با بیان اینکه شهیدان زیادی طی هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن تقدیم انقلاب شده است گفت:  دشمنان جهت کم رنگ  جلوه دادن فرهنگ شهادت، توطئه های زیادی در پیش گرفته اند، لذا یکی  از مهم ترین کارها  که می توان انجام داد، ترویج  فرهنگ شهادت و الگو قرار دادن  شهداء در امور است.