نشست شرکت ها و فعالان اقتصادی غرب استان مازندران برگزار شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۸ کد : ۱۵۳۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۶
نشست شرکت ها و فعالان اقتصادی غرب استان مازندران (شهرستان های نور، نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر)، با هدف آشنایی شرکت های غرب استان با کارکردهای پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و مزایای ...
نشست شرکت ها و فعالان اقتصادی غرب استان مازندران (شهرستان های نور، نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر)، با هدف آشنایی شرکت های غرب استان با کارکردهای پارک های علم و فناوری و مراکز رشد و مزایای استقرار و  هم چنین نحوه دانش بنیان شدن و استفاده از تسهیلات مربوط به آن در سالن فرودگاه نوشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست دکتر معتمدزادگان رئیس پارک علم و فناوری مازندران در سخنانی ارائه خدمات فناوری گوناگون از جمله معافیت های مالیاتی و گمرگی و به طور کلی بهره مندی از مزایای مناطق آزاد تجاری را از مهم‌ترین مزایای استقرار در پارک علم و فناوری دانست.
وی از تمامی صاحبان صنایع و شرکت ها خواست واحدهای تحقیق و توسعه خود را با کمک پارک فعال کنند و محصولات فناورانه خود را با استقرار در پارک و مراکز رشد و دانش بنیان کردن به تولید برسانند.
در ادامه یوسفی مدیر مرکز رشد واحدهای فناور نوشهر با اشاره به خدمات تخصصی در پارک علم وفناوری مازندران، گفت: مرکز رشد شهرستان نوشهر از کسب و کارهای کوچک حمایت می کند.
گفتنی است در این نشست، ترابی کارشناس امور دانش بنیان پارک به تشریح نحوه ثبت اطلاعات طرح های فناورانه در سامانه های پارک علم و فناوری مازندران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تسهیلات قانونی مربوطه  پرداخت.