نشست رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با روسای آموزشکده های استان یزد

۲۸ دی ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۵ کد : ۱۵۳۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۹۵
نشست مشترک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و روسای مراکز تابعه استان یزد با حضور مهندس شاکری شمسی؛فرماندار یزد در محل سالن جلسات آموزشکده فنی و حرفه ای شهید صدوقی یزد برگزار شد .به گزارش روابط عمومی &...
نشست مشترک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای و روسای مراکز تابعه استان یزد با حضور مهندس شاکری شمسی؛فرماندار یزد در محل سالن جلسات آموزشکده فنی و حرفه ای شهید صدوقی یزد برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ،در ابتدای نشست دکتر شفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای  خطاب به روسای مراکز با ابراز امیدواری و تأکید بر این‌که تمام کارکنان در مراکز تابعه ، بایستی دست به دست یکدیگر دهند تا شاهد کارهای تأثیر گذار ، عمیق و ماندگار در استان یزد باشیم بیان داشت :مناسبت این نشست را تجلیل از تلاش و مجاهدت های رؤسا و کارکنان مراکز در این استان‌ و همچنین استفاده از همفکری‌های آنان با توجه به برنامه‌های جدید دانشگاه می دانم .دکتر شفیعی اضافه کرد: دوره های آموزشی و رشته های فنی و حرفه ای در آموزشکده های استان یزد باید بر مبنای نیاز کار استان باشد و تربیت نیروی انسانی کارآفرین در جهت نیاز استان تعریف شود .
وی با ذکر اینکه دانشگاه فنی و حرفه ای باید ارتقا پیدا کند عنوان کرد : ارتقا مراکز از آموزشکده به دانشکده با توجه به پتانسیل بالای دانشگاه در دستور کار ستاد می باشد ولی این نکته قابل توجه است که خود مراکز هم باید برای این مهم پیگیری و کوشش منسجم انجام دهند.
وی افزود : خروجی یک سیستم مهم ترین بخش آن است لذا در آموزشی عالی  باید نگاه کنیم خروجی  آن که همان دانش آموختگان دانشگاه ها هستند چقدر نیاز  بازار کار را بر آورده کرده و چقدر صنعت  و خدمات جامعه به آنها  اقبال دارد .