نشست دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) با گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد برگزارشد

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۱:۳۰ کد : ۱۵۳۱۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۹۴
دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) نشست مشترکی با گروه معاونان و مشاوران جوان شهرداری مشهد برگزارکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهدی گنجی مسئول دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه امام رضا(ع)، با اش...
دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) نشست مشترکی با گروه معاونان و مشاوران جوان شهرداری مشهد برگزارکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، مهدی گنجی مسئول دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه امام رضا(ع)، با اشاره به این مطلب گفت: این نشست با حضور معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) و جمعی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه و نمایندگان گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد با هدف تعمیق همکاری‌های مشترک و بررسی فعالیت های اجرایی انجام شده، برگزار و تفاهم نامه ای با این محوریت منعقد شد.
وی نمایش فعالیت‌های انجام شده از ابتدای سال جاری تاکنون، معرفی کارگروه و چگونگی شکل گیری این تفاهم نامه را از برنامه های اجرایی این جلسه عنوان کرد.
گنجی با اشاره به بندهای این تفاهم نامه گفت: از آن جایی که دانشگاه امام رضا(ع)، دانشگاهی بین المللی است، قرارشد این دانشگاه، در اجلاس جوانان اسلامی که در سال آینده برگزارمی‌شود، حضور یابد و فعالیت های فرهنگی را در ارتباط با این موضوع انجام دهد.
مسئول دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه امام رضا(ع)، عنوان کرد: دراین اجلاس 5 روزه، دوره های آموزشی مختلفی با حضور نخبگان دانشجویی دانشگاه‌های اسلامی تشکیل می‌شود که با برنامه ریزی های انجام شده، قرار است این دانشگاه همکاری هایی با اجلاس یاد شده انجام دهد.
گنجی ادامه داد: موضوع شهر هوشمند و مترو پلیس 2017، از دیگر موضوعات مطرح شده دراین نشست بود که مقررشد دانشگاه، همکاری های مختلفی به ویژه در بخش های فرهنگی، با محوریت این موضوعات داشته باشد.
وی همچنین همکاری این دانشگاه در زمینه‌های فعال کردن دانشجویان در حوزه‌های مورد علاقه و همکاری های گسترده دیگر را از دیگر توافقات در این نشست مشترک دانست.