نشست تخصصی و کارگاه بین‌المللی کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش، سلامت و کشاورزی برگزار می‌شود

۱۷ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۹ کد : ۱۵۲۷۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۶
کمیسیون علوم و فناوری برای توسعه پایدار در جنوب (COMSATS) از برگزاری نشست تخصصی و کارگاه بین‌المللی «کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش، سلامت و کشاورزی» خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم...
نشست تخصصی و کارگاه بین‌المللی کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش، سلامت و کشاورزی برگزار می‌شود
کمیسیون علوم و فناوری برای توسعه پایدار در جنوب (COMSATS) از برگزاری نشست تخصصی و کارگاه بین‌المللی «کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش، سلامت و کشاورزی» خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نشست به میزبانی کشور مراکش و طی تاریخ‌های 2 تا 4 آذر ماه برابر با 23 تا 25 نوامبر 2015 برگزار خواهد شد.
 بر پایه این گزارش، این نشست تخصصی و کارگاه بین‌المللی با حمایت کمیسیون علوم و فناوری برای توسعه پایدار در جنوب(COMSATS)، سازمان اسلامی فرهنگی- علمی-آموزشی(ISESCO) و شبکه بین اسلامی فناوری اطلاعات (INTI) برگزار می‌شود.
گفتنی است  هدف از این کارگاه تبادل اطلاعات درخصوص تأثیر فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) بر نوآوری در حوزه‌های آموزش، سلامت و کشاورزی و تأثیر آن‌ها بر توسعه اجتماعی- اقتصادی کشورهای اسلامی است.
 اعضای هیئت علمی علاقه‌مند به شرکت در این کارگاه، می‌توانند تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 18 شهریور 94 درخواست خود را به مدیریت همکاری‌های بین‌الملل و سازمان‌های تخصصی اعلام کنند.
 گفتنی است درصورت انتخاب فرد معرفی شده، هزینه‌ بلیط رفت و برگشت، اقامت و ایاب و ذهاب محلی توسط COMSATS پرداخت خواهد شد.