نشست تخصصی تعاونی‌های زنان و توسعه در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد

۱۸ مهر ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۰ کد : ۱۵۲۶۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۴
نشست تخصصی تعاونی‌های زنان و توسعه با سخنرانی ساویتری سینگ مشاور ارشد امور زنان و ارتباطات اتحادیه بین المللی تعاون منطقه آسیا و اقیانوسیه و مدیر برنامه HIV/AIDS اتحادیه بین المللی تعاون- آسیا و اقیان...
نشست تخصصی تعاونی‌های زنان و توسعه با سخنرانی ساویتری سینگ مشاور ارشد امور زنان و ارتباطات اتحادیه بین المللی تعاون منطقه آسیا و اقیانوسیه و مدیر برنامه HIV/AIDS اتحادیه بین المللی تعاون- آسیا و اقیانوسیه در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ساویتری سینگ جهت شرکت در کنفرانس بین المللی «مزیت ها و ظرفیت‌های تعاونی ها در توسعه اقتصادی و اجتماعی» در کشورمان به سر می برد.
بر پایه این گزارش، کنفرانس بین المللی «مزیت ها و ظرفیت های تعاونی ها در توسعه اقتصادی و اجتماعی» با حضور اندیشمندان و صاحب نظران ملی و بین المللی تعاون، مدیران ارشد بخش تعاونی  و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها در هتل المپیک تهران برگزار شد.
در حاشیه این همایش سلسله سخنرانی‌هایی در مراکز علمی کشور پیش‌بینی شده بود که مطابق این برنامه  و دعوت از ساویتری سینگ مشاور ارشد امور زنان و ارتباطات اتحادیه بین‌المللی تعاون؛ منطقه آسیا و اقیانوسیه، به عنوان سخنران با موضوع تعاونی های زنان و توسعه، نشستی با حضور دانشجویان در حوزه علوم اجتماعی، مطالعات زنان و اقتصاد در سالن دکتر مصلی نژاد دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد.
گفتنی است در این نشست ساویتری سینگ ابتدا سوالاتی درباره کلمه تعاون و تعاونی از حاضران پرسید و سپس درباره تاریخچه ایجاد تعاونی ها مطالبی را بیان کرد که  مورد توجه دانشجویان قرار گرفت.