نشست اعضا هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی قم با معاونان استاندار قم

۱۸ تیر ۱۳۹۳ | ۱۲:۲۹ کد : ۱۵۲۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۸
هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی قم با حجت السلام والمسلمین بنایی معاون سیاسی و امنیتی و مهندس مرتضایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارقم دیدار و گفتگوکردند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در ا...
هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی قم با حجت السلام والمسلمین بنایی معاون سیاسی و امنیتی و مهندس مرتضایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارقم دیدار و گفتگوکردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این دیدار دکتر آخوندی سرپرست جدید دانشگاه صنعتی قم گزارشی از وضعیت فعلی دانشگاه ارائه داد و با توجه به حضور دانشجویان خلاق و نخبه در این دانشگاه ، سرمایه گذاری در دانشگاه صنعتی قم  را  عامل توسعه صنعت استان دانست.
وی افزود: با توجه به وضعیت استراتژیک استان قم به دلیل وجود شهرک های صنعتی اطراف و مجاورت با قطب صنعتی ایران،سلفچگان دانشگاه صنعتی قم نیاز به توجه ویژه ای دارد.
دکتر آخوندی در خصوص زمین دانشگاه گفت: پیگیری های انجام شده جهت اختصاص زمین 42 هکتاری درشهرک IT به دانشگاه از سال 87 تاکنون نتیجه بخش نبوده است و واگذاری این زمین از طرف مسکن و شهر سازی استان با مشکل مواجه شده که امید است با درایت و حمایت های مسئولان استان هرچه زودتر شاهد حل مسئله زمین دانشگاه  باشیم چرا که جهت جذب بودجه عمرانی به منظور ساخت و ارتقای آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه باید وضعیت زمین مشخص شود.
درادامه این دیدار حجت السلام والمسلمین بنایی با توجه به اهمیت دانشگاه صنعتی قم، گفت:در نشستی با مسئولان مسکن و شهر سازی استان این مورد را پیگیری خواهیم کرد و مساعدت های لازم را جهت پیشرفت هر چه بیشتر این دانشگاه خواهیم داشت.
همچنین مهندس مرتضایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارقم در سخنانی ، دانشگاه صنعتی قم را آبروی صنعت استان دانست و گفت: بنده از تمامی دانشگاه ها به ویژه دانشگاه صنعتی قم حمایت خواهم کرد و از هرگونه کمکی مضایقه نخواهم کرد و به منظور رفاه بیشتر دانشجویان وسایل ورزشی از جمله تفنگ بادی و تیر و کمان از طرف استانداری به دانشگاه اهدا خواهد شد.