نشریات دانشجویی دانشگاه شهرکرد در نهمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی موفق به کسب رتبه شدند

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۹ کد : ۱۵۱۹۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۳
نشریات دانشجویی رسا و رستار دانشگاه شهرکرد در نهمین جشنواره‌ سراسری نشریات دانشجویی موفق به کسب دو عنوان سوم و شایسته تقدیر شدند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در نهمین جشنواره نشریات دانشجویی دان ...
نشریات دانشجویی رسا و رستار دانشگاه شهرکرد در نهمین جشنواره‌ سراسری نشریات دانشجویی موفق به کسب دو عنوان سوم و شایسته تقدیر شدند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در نهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه‌های کشور که با هدف ساخت عرصه‌ای برای تضارب آرا و بیان افکار در دانشگاه‌ها و معرفی نشریات دانشجویی برتر کشور در دانشگاه تهران برگزار شد، نشریه رسا و رستار از دانشگاه شهرکرد موفق به کسب عنوان سوم و شایسته تقدیر این جشنواره شدند.
در این جشنواره از نشریه رسا در بخش ویژه، محور آزاداندیشی، اخلاق، منطق و آزادی و از نشریه رستار در بخش ویژه، محور صلح و سلام، جهان عاری از خشونت، فرهنگ آشتی و صلح در زندگی روزمره تجلیل شد.
گفتنی است دکتر سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری ضمن حضور در غرفه نشریات دانشگاه شهرکرد در این جشنواره، از فعالیت‌های نشریات دانشجویی این دانشگاه تقدیر کرد.