نشان افتخار سرباز دفاع مقدس به سرپرست دانشگاه صنعتی جندی شاپور اعطا شد

۱۲ مهر ۱۳۹۳ | ۱۵:۲۲ کد : ۱۵۱۹۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۹
مراسم اعطای نشان افتخار و لوح سپاس به دکتر محمد رضا عصاری سرپرست  دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول روز گذشته در مصلای امام علی (ع) دزفول و با حضور خیل اعظیم نمازگزاران برگزار شد.  به گزار...
نشان افتخار سرباز دفاع مقدس به سرپرست دانشگاه صنعتی جندی شاپور اعطا شد
مراسم اعطای نشان افتخار و لوح سپاس به دکتر محمد رضا عصاری سرپرست  دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول روز گذشته در مصلای امام علی (ع) دزفول و با حضور خیل اعظیم نمازگزاران برگزار شد. 
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این مراسم نشان و لوح سپاس توسط امام جمعه دزفول و فرمانده تیپ292 زرهی شهید آزادی  به دکتر محمد رضا عصاری اعطا  شد.  
در متن لوح سپاس که از طرف فرمانده تیپ 292 زرهی شهید آزادی امیر گودرز احمدوند اهدا  شد، آمده است: بدون شک مدال زرین خدمت برازنده و زینت بخش سینه مردان بزرگی است که دل های آنان آکنده از عشق و خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد.  
بدینوسیله از جنابعالی که با خدمت مقدس و صادقانه خود در لباس مقدس سربازی در دوران هشت سال دفاع مقدس در خیل دلیرمردان تیپ 292 زرهی دزفول در جبهه های حق علیه باطل که مبین وفاداری به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می باشد حضور فعال داشته اید با اهدای نشان افتخار سربازی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیر و تشکر به عمل  می آید. امید است که در ظل توجه حضرت حق و در سایه الطاف آقا امام زمان (عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری و فرماندهی معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در زندگی موفق و پیروز باشید.


( ۱ )