نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم در دانشگاه سمنان برگزار می شود

۳۰ آبان ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۲ کد : ۱۵۱۶۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۱
نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با محوریت پیشگیری از طلاق به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر اسحق رحیمیان بوگر دبیر اجرایی همایش ملی الگوی خانواده سالم ...
نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با محوریت پیشگیری از طلاق به میزبانی دانشگاه سمنان برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر اسحق رحیمیان بوگر دبیر اجرایی همایش ملی الگوی خانواده سالم گفت : این همایش پنجم اسفند و در 12 محور در دانشگاه سمنان برگزار می شود .
دکتر رحیمیان به محورهای این همایش اشاره کرد و افزود : سبک زندگی و خانواده سالم ، شیوه های تعالی و تحکیم خانواده ، پیشگیری نوین از بروز طلاق ، روابط خانواده قبل و بعد از طلاق، تغییر در سبب شناسی و روند طلاق ، راهکارهای برون رفت از معضل طلاق، جنبه های حقوقی و قوانین مربوط به طلاق، مدل های برتر و کارآمد در پیشگیری از طلاق ، پیامدهای منفی طلاق برای نونهالان و خردسالان ، شناسایی و مداخله در ابعاد روانی- اجتماعی طلاق، مداخله های آموزشی روانی معاصر در پیشگیری از طلاق و پیامدهای روانشناختی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی طلاق محورهای این همایش یک روزه است .
دبیر اجرایی نخستین همایش ملی الگوی خانواده سالم با بیان اینکه علاقه مندان تا سی ام دی ماه برای ارسال خلاصه مبسوط مقالات خود فرصت دارند اظهار داشت :در نشانی اینترنتی www.familyconf.semnan.ac.ir نحوه ارسال مقالات و ثبت نام برای شرکت در این همایش عنوان شده است .
گفتنی است این همایش به همت دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه سمنان برگزار می شود .