دانشگاه فردوسی مشهد و وزارت کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۵ کد : ۱۵۱۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۱
دانشگاه فردوسی مشهد و وزارت کشور تفاهم نامه ای با محوریت همکاری علمی و آموزشی امضا کردند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه میان محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و اصغر افتخاری رئیس مرک...
 دانشگاه فردوسی مشهد و وزارت کشور تفاهم نامه همکاری امضا کردند
دانشگاه فردوسی مشهد و وزارت کشور تفاهم نامه ای با محوریت همکاری علمی و آموزشی امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این تفاهم نامه میان محمد کافی رئیس دانشگاه فردوسی مشهد و اصغر افتخاری رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش وزارت کشور به امضا رسید.
براساس این تفاهم نامه، زمینه ایجاد همکاری در زمینه های علمی، پژوهشی، آموزشی و اجرایی با در نظر گرفتن تمامی امکانات طرفین اعم از فناوری های موجود، منابع مالی، داده ها و اطلاعات و نیروی انسانی فراهم می شود.
برای اجرا شدن مفاد این تفاهم نامه مقرر شد تا کارگروه هایی متشکل از نمایندگان دو طرف برای تصمیم گیری، برنامه ریزی و اجرایی شدن اهداف تفاهم نامه تشکیل شود.
گفتنی است دانشگاه فردوسی مشهد با توجه به ظرفیت های علمی و پژوهشی خود از نظر استادان متخصص و مجرب، امکانات آزمایشگاهی، دانشجویان تحصیلات تکمیلی در زمینه های علمی و عملی مختلف اقدام به همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی در بخش های مختلف در زمینه های علمی، آموزشی، پژوهشی، فناوری، فرهنگی و اجتماعی کرده است.