نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان در سال 1394 تشکیل شد

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۷ کد : ۱۵۱۰۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۰
نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان در سال 1394 در این دانشگاه تشکیل شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سلطانمرادی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام م...
نخستین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان در سال 1394 در این دانشگاه تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین دکتر سلطانمرادی رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهیدباهنر کرمان، پس از تبریک سال جدید، در خصوص رهنمود مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید تحت عنوان "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" مطالبی را عنوان کرد.
در ادامه دکتر بصیری معاون فرهنگی و اجتماعی  دانشگاه شهیدباهنر کرمان، پس از ذکر مطالبی در مورد نامگذاری سال جدید، اظهار داشت: در سال جدید هدف‌گذاری شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بر اساس رهنمود مقام معظم رهبری صورت خواهد گرفت.
وی همچنین گزارشی در خصوص برنامه های چهلمین سال تأسیس این دانشگاه ارائه کرد و از تشکیل تیم ویژه ای جهت برنامه ریزی در این زمینه خبر داد.
وی تصریح کرد: علاوه بر برنامه های خاص در این زمینه و در خور نام افضلی پور و دانشگاه، حتی برنامه های معمولی و روتین دانشگاه نیز با محوریت چهلمین سال تأسیس، شکل گیرد و نیز یک هفته ویژه برای چهلمین سال تاسیس دانشگاه در نظر گرفته شود تا دانشکده ها برنامه های خاص خود را به صورت متمرکز در آن به اجرا درآوردند.