نتایج نهایی یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر منطقه سه فناوری کشور اعلام شد

۱۶ تیر ۱۳۹۳ | ۱۵:۱۱ کد : ۱۵۰۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۲
دکترسیدمحمد اسماعیل جلالی رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان گفت: نتایج نهایی یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر منطقه سه فناوری در پارک علم و فناوری استان سمنان اعلام شد.به گزارش روابط عمومی وزار...
دکترسیدمحمد اسماعیل جلالی رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان گفت: نتایج نهایی یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر منطقه سه فناوری در پارک علم و فناوری استان سمنان اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دبیرخانه یازدهمین دوره جشنواره ملی ایده های برتر در منطقه سه فناوری مستقر در این پارک، پس از بررسی و کارشناسی های تخصصی بر روی یک هزار ایده ارسالی به جشنواره در کمیته داوران جشنواره، بیست و چهار ایده در سیزده گروه علمی را به عنوان ایده های برتر یازدهمین دوره جشنواره درمنطقه سه فناوری، برگزیدند.
رئیس پارک علم و فناوری استان سمنان و دبیر جشنواره ملی ایده های برتر با اشاره به این که در گروه علمی صنایع و مدیریت، هیچ یک از ایده های ارائه شده به جشنواره، حد نصاب امتیاز لازم برای برگزیده شدن را کسب ننموده اند، گفت: به همین علت دراین گروه علمی، ایده ای به عنوان ایده برتر و برگزیده جشنواره معرفی نشده است.
دکترجلالی در ادامه گفت: تعداد ایده های برگزیده در استان های تهران 13مورد، سمنان 3مورد، مازندران 3مورد، گلستان 2مورد، البرز 2مورد و قم 2مورد برشمرد.
وی افزود: شرکت کنندگان جشنواره در منطقه سه فناور می توانند نتایج را در صفحه اول تارنمای پارک علم و فناوری استان سمنان به نشانی www.sstp.ir و یا پیوند (کلیک کنید) مشاهده کنند.
دبیرعلمی جشنواره نیز در این خصوص گفت: تمامی یک هزار ایده ارسالی به جشنواره با دقت و حساسیت بالایی توسط داوران و کارشناسان دبیرخانه جشنواره ملی ایده های برتر در منطقه سه فناوری غربالگری و بررسی شد.
سیدجواد رضویان افزود: کارشناسان دبیرخانه جشنواره در منطقه سه فناوری در طول دوره جشنواره در کوتاه ترین زمان ممکن به پرسش های ایده پردازان علاقمند به شرکت در جشنواره پاسخ دادند و به همین خاطر تعداد ایده های ثبت شده قابل ملاحظه بود.
وی افزود: به دلیل حجم زیاد پرسش و پاسخ ها در یک ماه پایانی مهلت ثبت نام، دبیرخانه جشنواره در منطقه سه فناوری تصمیم به راه اندازی پاسخگویی برخط(online) کارشناسان یازدهمین جشنواره ملی ایده های برتر گرفت که این مهم با همکاری واحد پایگاه های اطلاع رسانی روابط عمومی پارک محقق شد.
رضویان اضافه کرد: با این اقدام به تعداد گسترده ای از پرسش های علاقمندان به شرکت در جشنواره در زمانی بسیار کوتاه و به صورت برخط توسط کارشناسان این دبیرخانه پاسخ داده شد که بازتاب بسیار خوبی داشت.