میزبانی دانشگاه گیلان از روسای ادوار مختلف خود در طول 34 سال گذشته

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۲ کد : ۱۵۰۲۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۶۵
<div dir="None">دانشگاه گیلان میزبان شش نفر از روسای اسبق خود بود که در نشستی به ارائه بحث و تبادل نظر درخصوص روند رشد و توسعه دانشگاه از آغاز تاکنون پرداختند. </div> <div dir="None"><span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست که دکترا</div></div> ...
دانشگاه گیلان میزبان شش نفر از روسای اسبق خود بود که در نشستی به ارائه بحث و تبادل نظر درخصوص روند رشد و توسعه دانشگاه از آغاز تاکنون پرداختند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست که دکتراسدالله آسرایی، دکتر محمدرضا غلامی، دکترنصرت الله ضرغام، دکتراصغر ورسه ای، دکتر عباس صاحبقدم لطفی، دکترداود احمدی دستجردی و دکتر احمد رضی روسای دانشگاه گیلان از سال 1359 تاکنون حضور داشتند، دکتراحمد رضی رئیس دانشگاه گیلان ضمن خیر مقدم به روسای ادوار مختلف دانشگاه ازآنان به عنوان سنگ بنای دانشگاه گیلان نام برد که با تلاششان این دانشگاه مراحل تکاملی خود را تاکنون سپری کرده است.
رییس دانشگاه گیلان با اشاره به چهلمین سال تاسیس دانشگاه گیلان گفت: در فرهنگ ایرانیان عدد 40 عدد کمال شناخته می شود و در این سن انتظار بر این است که غلبه احساس بر افراد کمتر و تدبیر غالب بر رفتار فرد باشد.
دکتر رضی در ادامه با ارائه گزارشی از وضعیت دانشگاه گیلان در حوزه های مختلف آموزشی و پژوهشی،بر همگرایی و مشارکت کلیه دانشگاهیان در جهت رشد و ارتقا دانشگاه گیلان اشاره کرد و گفت:سیاست دانشگاهی مشارکت دادن همکاران دانشگاه در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها می باشد.
گفتنی است درادامه این نشست روسای اسبق دانشگاه در خصوص توسعه و رشد آموزش عالی در استان و بطور خاص در دانشگاه گیلان نظرات خود را بیان کردند.