موفقیت دانشجویان دانشگاه کاشان درسی امین جشنواره قرآنی دانشجویان

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۳ کد : ۱۴۹۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۱
دکترحسین ستار معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کاشان ازموفقیت و کسب رتبه برتر دانشجویان این دانشگاه درسی امین جشنواره قرآنی دانشجویان دانشگاه های منطقه چهارکشور خبرداد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، د...
دکترحسین ستار معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کاشان ازموفقیت و کسب رتبه برتر دانشجویان این دانشگاه درسی امین جشنواره قرآنی دانشجویان دانشگاه های منطقه چهارکشور خبرداد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترستار دراین جشنواره گفت: این جشنواره دربخش‌های حفظ 5، 10، 20 جزء و کل قرآن در دانشگاه یزد برگزارشد.
 وی با اشاره به اینکه 120 اثر برای این جشنواره انتخاب شده بود افزود: پس از رقابت در رشته حفظ پنج جزء قرآن "زهرا نطقی" به عنوان نفر سوم و در رشته 10 جزء "فاطمه بدیعی" به عنوان نفر دوم این جشنواره معرفی شدند.
معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه کاشان درادامه گفت: در حفظ کل قرآن نیز "ملیحه طالبیان" توانست نفر سوم این دوره مسابقات را کسب نماید.
دکترستار هدف ازبرگزاری این مسابقات را ارتقای سطح فرهنگ قرآنی و اسلامی و اعتلای اخلاق و ایمان دینی دردانشگاه، ایجاد انس و الفت بیش از پیش دانشجویان دانشگاه با قرآن و عترت، تقویت و توسعه فضای معنوی و قرآنی در دانشگاه، ارج نهادن به فعالیت های قرآنی و عترت و تشویق نخبگان دینی و قرآنی دانشگاه و نیز شناسایی و معرفی استعداد های برجسته قرآنی دانشگاه عنوان کرد.