موفقیت جدید چهار شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری مازندران

۱۱ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۱ کد : ۱۴۹۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۳
چهار شرکت مستقر در پارک علم و فناوری مازندران موفق به تایید در «کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان شدند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شرکت های نانو نوین پلیمر، پروشات ...
چهار شرکت مستقر در پارک علم و فناوری مازندران موفق به تایید در «کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان شدند.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، شرکت های نانو نوین پلیمر، پروشات شمال، نوین شیار و تراشه پردازان جهان از جمله شرکت های فعال مستقر در پارک هستند که تا کنون موفق به اخذ گواهینامه دانش بنیانی توسط کارگروه مذکور گردیدند.
همچنین کارگروه مذکور تعیین صلاحیت و ارزیابی شرکت های متقاضی جهت دانش بنیان شدن را در استان های سمنان، مازندران و گلستان بر عهده دارد و روسای پارک های علم و فناوری استان های مذکور از اعضای اصلی این کمیته می باشند.
گفتنی است شرکت ها و موسسات مستقر در پارک های فوق الذکر که تا کنون در پایگاه اینترنتی daneshbonyan.ir  ثبت نام نکرده اند درصورت مراجعه به این سایت و ثبت ‌نام می توانند بعد از تایید و دریافت مجوز دانش بنیان بودن، از تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی بهره مند شوند.

( ۱ )