موفقیت ورزشکاران دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) درجشنواره ورزشی دانشگاه‌های استان

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۴ کد : ۱۴۹۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۸
حجت الاسلام رمضانی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، از موفقیت ورزشکاران این دانشگاه درنخستین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های استان خراسان رضوی خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت...
حجت الاسلام رمضانی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، از موفقیت ورزشکاران این دانشگاه درنخستین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشگاه‌های استان خراسان رضوی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، حجت الاسلام رمضانی دراین خصوص گفت: مراسم اختتامیه این جشنواره، باحضور استاندار، معاونان و روسای دانشگاه‌های استان خراسان رضوی در دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار و از ورزشکاران مقام آور تجلیل شد.
وی افزود: دانشجویان ورزشکار دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، در رشته های والیبال، شنا، تکواندو، تنیس روی میز و کوه پیمایی موفق به کسب مقام شدند.
حجت الاسلام رمضانی به نتایج به دست آمده توسط ورزشکاران این دانشگاه، در رشته‌های مختلف ورزشی اشاره و ابراز کرد: در رشته والیبال آقایان که با حضور ۱۳۵ ورزشکار در قالب ۹ تیم از دانشگاه‌های مختلف برگزارشد، تیم های دانشگاه آزاداسلامی مشهد، فردوسی مشهد و امام رضا(ع) به ترتیب عناوین اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه بین المللی امام رضا(ع)، تصریح کرد: همچنین ۱۰۵ ورزشکار خانم در رشته والیبال با هم به رقابت پرداختند که از این میان، تیم های دانشگاه فردوسی مشهد، پیام نور و امام رضا(ع) به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند.
وی به افتخار آفرینی ورزشکاران این دانشگاه در رشته شنا اشاره کرد و افزود: ورزشکاران دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) موفق به کسب مدال طلا در رشته شنای دختران شدند و نیز پسران ورزشکار این دانشگاه توانستند یک مدال طلا و دو نقره را در رشته تکواندو از آن خود کنند.
حجت الاسلام رمضانی دانشگاه‌های فردوسی مشهد، امام رضا(ع)، آزاداسلامی مشهد، علوم پزشکی مشهد، علوم پزشکی گناباد، تربت حیدریه، جامع علمی کاربردی خراسان رضوی، موسسه غیرانتفاعی فردوس و مرکز آموزش عالی تربت جام را ازجمله دانشگاه‌های شرکت کننده دراین جشنواره دانست.
گفتنی است نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاه های استان خراسان رضوی با حضور بیش از ۷۰۰ ورزشکار در ۵ رشته ورزشی پسران و ۵ رشته دختران از ۱۸ دانشگاه و موسسه آموزش عالی برگزار شد.