حکم ریاست دانشگاه‌علوم و فنون دریایی خرمشهر صادر شد

۲۰ تیر ۱۳۹۵ | ۱۶:۵۳ کد : ۱۴۹۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۹۶۸
در پی تصویب شورای‌عالی انقلاب‌فرهنگی،  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری  در حکمی دکتر  لطف اله خواجه پور سرپرست دانشگاه  علوم و فنون دریایی خرمشهر را به عنوان رییس این  دانشگاه منص...
 حکم ریاست دانشگاه‌علوم و فنون دریایی خرمشهر صادر شد
در پی تصویب شورای‌عالی انقلاب‌فرهنگی،  وزیر علوم، تحقیقات و فناوری  در حکمی دکتر  لطف اله خواجه پور سرپرست دانشگاه  علوم و فنون دریایی خرمشهر را به عنوان رییس این  دانشگاه منصوب کرد. 
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درحکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خطاب به  دکتر خواجه پور آمده است: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی در امر آموزش عالی و بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به موجب این حکم برای مدت چهار سال به عنوان رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر منصوب می شوید.
در ادامه این حکم آمده است: از جنابعالی انتظار دارد که بر اساس اهداف، سیاست ها و برنامه های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و بهره مندی از تجربیات مفید استادان، محققان و کارشناسان محترم و جلب مشارکت دانشگاهیان و دانشجویان عزیز و همفکری با سایر مسئولان، گام های مؤثری در جهت اعتلای نظام آموزش عالی کشور و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی بردارید.
دکتر محمد فرهادی تاکید کرده است : ضروری است در حفظ بیت المال و اعمال سیاست های مؤثر به منظور صرفه جویی در هزینه ها، پرهیز از تجمل گرایی، تقویت نظم و انضباط ، قانونمندی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه با اتکال به خدای تعالی بکوشید.