موفقیت دانشجویان دانشگاه بناب در بیستمین المپیاد علمی قطب 4 کشور

۲۴ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۴ کد : ۱۴۹۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۱
مراسم تجلیل از دانشجویان دانشگاه بناب با حضور رئیس دانشگاه بناب، معاونت آموزشی و پژوهشی و سه نفر از دانشجویان برتر المپیاد علمی منطقه 4 کشور برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس دانشگاه بن...
موفقیت دانشجویان دانشگاه بناب در بیستمین المپیاد علمی قطب 4 کشور
مراسم تجلیل از دانشجویان دانشگاه بناب با حضور رئیس دانشگاه بناب، معاونت آموزشی و پژوهشی و سه نفر از دانشجویان برتر المپیاد علمی منطقه 4 کشور برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس دانشگاه بناب در این جلسه ضمن تشکر از زحمات معاونت آموزشی و پژوهشی،‌ مدیریت دفتر المپیادها و دانشجویان گفت: بیستمین المپیاد علمی دانشجویان قطب 4 کشور که تبریز افتخار میزبانی آن را داشت، به خوبی برگزار شد و نتایج موثر و مناسبی برای دانشگاه بناب حاصل شد و بعد از 6 سال دانشگاه بناب توانست نتایج درخشانی در رقابت های علمی کسب کندو امیدواریم این نتایج باز هم تکرار شود.
دکتر مجتبی عباسیان در ادامه گفت: تولید علم هدف اصلی دانشگاه است اما در کنار آن نیازمند فعالیت‌های اجتماعی هستیم تا افرادی کارآفرین تربیت و تحویل جامعه داده شوند.
 وی افزود: امیدواریم حس  رقابت و شرکت در المپیاد ها و رقابت های علمی در هر سال و رشته ای شکل بگیرد انگیزه دانشجو در راستای کسب دانش بیشترمی شود.
رئیس دانشگاه بناب در خصوص هدایای دانشجویان برگزیده گفت:  برگزیدگان دانشگاه بناب در بیستمین المپیاد علمی کشور، طبق وعده ای که داده بودیم به همراه خانواده به مشهد مقدس زیارت امام رضا (ع)  اعزام خواهند شد.
معاون آموزشی و پژوهشی نیز در این نشست از تلاش های بی وقفه اساتید و مدیر دفتر المپیادها، دکتر عبدی در آماده سازی تیم المپیاد قدردانی کرد و کسب موفقیت ها در این المپیاد کشوری را مرهون تلاش های مخلصانه اساتید و کوشش های دانشجویان دانست.