موزه علوم در تعطیلات نوروز آماده پذیرایی از بازدیدکنندگان است

۰۹ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۹:۰۷ کد : ۱۴۸۹۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۶۱
موزه علوم و فناوری سفره هفت سین خود را در نمایشگاه دائمی اش گشوده تا آمادگی این مجموعه را جهت پذیرایی از بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در ایام نوروز اعلام کند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در های ای...
موزه علوم و فناوری سفره هفت سین خود را در نمایشگاه دائمی اش گشوده تا آمادگی این مجموعه را جهت پذیرایی از بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در ایام نوروز اعلام کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در های این مجموعه از دوم تا یازدهم فرودین‏ماه 95 از ساعت 08:30 الی 16:30 به روی بازدیدکنندگان گروهی و انفرادی باز بوده و به مناسبت آغاز سال جدید، بازدید از گالری های این مجموعه در ایام نوروز، با 40 درصد تخفیف امکانپذیر خواهد بود.
گفتنی است این مجموعه دارای پنج گالری به نام های: مرکز علم، فناوری های بومی، انرژی های نو، از مورس تا موبایل و ابزارهای جراحی است که به زودی گالری های جدید نیز به آن افزوده خواهد شد.
موزه علوم و فناوری جمهوری اسلامی ایران، تنها موزه مشابه مراکز علم در دنیا است که از سال 1389با هدف ایجاد فضایی فعال و آگاهی بخش برای تمام گروه های سنی و آشنایی هرچه بیشتر با میراث علمی، فرهنگی و فناوری دانشمندان و فرهیختگان ایرانی و خدمات تاریخی آنها به جامعه بشری و نیز ارتقای دانش عمومی مردم آغاز به فعالیت کرده است.
محل دائمی نمایشگاه موزه علوم و فناوری واقع در میدان امام خمینی (ره)، خیابان امام خمینی (ره)، خیابان سی تیر، ساختمان کتابخانه ملی سابق است و شماره های تماس 66724694-021 و 09198962008 جهت هماهنگی های لازم، آماده ارائه خدمات است.