موافقت پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دو رشته به صورت الکترونیکی در دانشگاه کاشان

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۵ کد : ۱۴۸۸۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۲۵
<div dir="None">دکترسعید سلطانی محمدی معاون طرح و توسعه دانشگاه کاشان از ایجاد و پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد به صورت الکترونیکی (مجازی) در دو رشته مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی در دانشکده آموزش های آزاد و الکترونیکی ای</div> ...
دکترسعید سلطانی محمدی معاون طرح و توسعه دانشگاه کاشان از ایجاد و پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد به صورت الکترونیکی (مجازی) در دو رشته مهندسی مکانیک و مهندسی شیمی در دانشکده آموزش های آزاد و الکترونیکی این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترسلطانی محمدی گفت: دفترگسترش آموزش عالی با دو رشته مهندسی مکانیک- تبدیل انرژی و مهندسی شیمی در 8 گرایش در دوره کارشناسی ارشد به صورت الکترونیکی (مجازی ) دراین دانشگاه موافقت کرده و درمهرماه سال جاری دانشجو پذیرش می کند.
وی افزود: پذیرش دانشجو در دوره مجازی توسط سازمان سنجش آموزش کشور و درچارچوب سیاست ها و مقررات آموزشی دانشگاه مطابق با شیوه نامه پذیرش دانشجو در دوره های الکترونیکی دانشگاه کاشان صورت می گیرد.
دکترسلطانی محمدی یکی از شاخصه‌های ویژه این دوره‌ها را دسترسی تمامی فراگیران در هر زمان و مکان به آموزش عالی از طریق اینترنت ذکر کرد و افزود: یادگیری مجازی یک روش آموزشی آکادمیک است و با الگوبرداری از تجارب مدرن جهانی آموزش از دور و به‌کارگیری تجهیزات چندرسانه‌ای سازمان‌دهی شده است.