موافقت با اعطای گواهی‌نامه توانمندی فناورانه به سه شرکت فناور درسازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

۲۱ مهر ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۶ کد : ۱۴۸۸۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۸۸
به منظور بررسی اعطای گواهی‌ توانمندی فناورانه به شرکت‌های فناور بیست‌و‌ششمین جلسه شورای ارزیابی توانمندی‌های فناورانه درسازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ای...
به منظور بررسی اعطای گواهی‌ توانمندی فناورانه به شرکت‌های فناور بیست‌و‌ششمین جلسه شورای ارزیابی توانمندی‌های فناورانه درسازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این جلسه با حضور معاون نوآوری، تجاری‌سازی و انتقال فناوری، معاون توسعه فناوری، مدیر کل دفتر مرکزی ارتباط با دانشگاه و صنعت، نماینده وزارت صنعت، معدن و تجارت و نماینده سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و جمعی از اعضای هیئت علمی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران تشکیل شد.
دراین جلسه پس از بررسی چندین توانمندی فناورانه اظهارشده از طرف شرکت‌های تولیدی و خدمات فنی و مهندسی، با اعطای گواهی‌نامه توانمندی فناورانه به شرکت گسترش کاتالیست ایرانیان برای توانمندی فناورانه با عنوان "تولید صنعتی کاتالیست فرایند تبدیل سولفور دی اکسید به سولفور تری اکسید"، شرکت مکان پرداز رایمند برای توانمندی فناورانه با عنوان "گیرنده مرجع GPS-GNSS دائمی iRNet" و شرکت صنایع شیمی ساختمان آبادگران برای توانمندی فناورانه با عنوان "تولید گروت‌های اپوکسی و پایه سیمانی" موافقت شد.
گفتنی است  این سه بنگاه فناور، موفق به دریافت گواهی‌نامه تائید توانمندی فناورانه با مدت اعتبار 1 تا 2 سال از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران شدند.