حضور نماینده مردم رفسنجان در دانشگاه ولی عصر(عج) و دیدار با اعضای هیئت علمی این دانشگاه

۲۲ آبان ۱۳۹۵ | ۱۳:۲۷ کد : ۱۴۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۳
مهندس انارکی محمدی نماینده مردم شهرستان های  رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با  حضور در دانشگاه ولی عصر(عج) با اعضای هیئت علمی این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت ع...
مهندس انارکی محمدی نماینده مردم شهرستان های  رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با  حضور در دانشگاه ولی عصر(عج) با اعضای هیئت علمی این دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست که به دعوت و میزبانی انجمن صنفی اعضای هیئت علمی دانشگاه برگزار شد، ابتدا دکتر احمد صفاپور رئیس شورای مرکزی انجمن؛گزارشی از فعالیت‌های تشکل‌های صنفی اعضای هیئت علمی در دانشگاه‌های مختلف کشور ارائه کرد و گفت: این تشکل آمادگی دارد نظرات و دیدگاه‌های خود را جهت تدوین طرح‌ها ی مناسب برای پیشرفت جامعه در اختیار نمایندگان  مردم و مدیران اجرایی قرار دهد . 
 در ادامه این نشست  مهندس انارکی محمدی، ضمن اظهار خرسندی از حضور در جمع اعضای هیئت علمی دانشگاه ولی عصر(عج)،  دغدغه‌های  ذکره شده توسط اعضای هیئت علمی را بجا دانست وتأکید کرد: با همکاری و همفکری دیگر نمایندگان مجلس برای حل این مشکلات چاره‌جویی خواهد کرد
 وی از دانشگاهیان دعوت کرد تا با استفاده از توان علمی و فکری خود اتاق‌های فکر تشکیل داده و نمایندگان را جهت تدوین هرچه بهتر طرح‌ها و نیز اصلاح لوایح پیشنهادی دولت یاری دهند. 
مهندس انارکی  ضمن اشاره به مشکلات منطقه در رفسنجان اظهار داشت: چنانچه در گذشته از نظرات علمی دانشگاهیان در اموری نظیر باغداری و آبیاری باغات و مزارع استفاده می‌شد؛ قطعاً امروز با چنین مشکلات حادی روبرو نبودیم .
نماینده مردم رفسنجان و انار  افزود : آمادگی داریم تا  از طرح‌ها پژوهش دانشگاه در زمینه حل مشکلات منطقه حمایت کرده و حمایت مسئولان اجرایی را نیز جلب  کنیم . 
در ادامه این نشست، دکتر دهقان رئیس دانشگاه ولی عصر(عج)  ضمن اشاره  به  تلاش‌های نماینده این شهر در مجلس شورای اسلامی  برای حل مشکلات منطقه و رونق اقتصادی ؛ از انجمن صنفی اعضای هیئت بابت دعوت از نماینده شهرستان تشکر کرد.