مهلت دریافت مقالات هفتمین کنفرانس فناوری و سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه های الکتریکی تمدید شد

۲۸ مهر ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۶ کد : ۱۴۸۵۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۱۴
هفتمین کنفرانس فناوری و سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی، روزهای بیست و هشتم و بیست و نهم بهمن ماه 1394 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود و پژوهشگران و علاقه‌مندان تا هشتم آبان ما...
هفتمین کنفرانس فناوری و سیستم‌های الکترونیک قدرت و محرکه‌های الکتریکی، روزهای بیست و هشتم و بیست و نهم بهمن ماه 1394 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود و پژوهشگران و علاقه‌مندان تا هشتم آبان ماه 94 مهلت دارند مقالات خود را به این کنفرانس ارسال کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این کنفرانس باهدف گردهم آوردن دانشمندان دانشگاهی، مهندسان برجسته، پژوهشگران صنعت و دانشمندان جهت تبادل و به اشتراک گذاری تجارب خود و نتایج تحقیقات در مورد تمام جنبه‌های الکترونیک قدرت، هفدهم و هجدهم فوریه 2016 و در دو محور عمده «مبدل‌های الکترونیک قدرت و کاربردهای آنها» و «محرکه های الکتریکی» برگزار می شود. آخرین مهلت ارسال متن کامل مقالات به دبیرخانه کنفرانس، هشتم آبان ماه 94 اعلام شده است.
دکتر داوود عرب خابوری عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران و رئیس این کنفرانس اظهار داشت: زبان کنفرانس، انگلیسی است و ارائه سخنرانی کلیدی، مقالات شفاهی و پوستری و نیز برگزاری چند کارگاه در روز قبل از کنفرانس، از برنامه‌های کلی این کنفرانس تخصصی می باشد.
گفتنی است علاقه‌مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت کنفرانس به آدرس: http://pedstc2016.iust.ac.ir مراجعه کنند.