مهلت ارسال ایده به سومین جشنواره بورس ایده ها در دانشگاه سمنان تمدید شد

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۵ کد : ۱۴۸۴۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۰۷
دکتراحسان برهانی مدیرمرکز کارآفرینی دانشگاه سمنان، گفت: مهلت ارسال ایده به سومین جشنواره بورس ایده ها درحوزه انرژی این دانشگاه تا 29 بهمن تمدید شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتراحسان برهانی با ...
دکتراحسان برهانی مدیرمرکز کارآفرینی دانشگاه سمنان، گفت: مهلت ارسال ایده به سومین جشنواره بورس ایده ها درحوزه انرژی این دانشگاه تا 29 بهمن تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتراحسان برهانی با اعلام این خبر گفت: تاکنون بیش از 25 ایده از دانشگاه های تهران ، مشهد، اصفهان و دانشگاه ها و مراکز مختلف دولتی و خصوصی کشور به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است .
دکتربرهانی به محورهای سومین جشنواره بورس ایده ها اشاره و گفت: این جشنواره درمحورهای تکنولوژی های نوین انرژی، تکنولوژی های انرژی هسته ای، اقتصاد، انرژی و محیط زیست، صرفه جویی و بهینه سازی انرژی ، انرژی های تجدید پذیر، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت آب، برق و انرژی و بحران آب برگزارمی شود.
مدیرمرکز کار آفرینی دانشگاه سمنان دو شاخص خلاقیت و کارایی را ملاک اصلی داوری ایده های ارسالی عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می توانند ایده های خود را براساس محورهای جشنواره به دبیرخانه به نشانی سمنان، میدان دانشگاه روبروی پارک سوکان پردیس شماره یک دانشگاه سمنان، مرکز کار آفرینی و نوآوری ارسال کنند.
همچنین سومین جشنواره بورس ایده ها درحوزه انرژی به همت مرکز کارآفرینی و با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان و با هدف تحقق کسب ایده ها در زمینه انرژی ، ارتقا سطح علمی دانشجویان و علاقه مندان در حوزه انرژی و گسترش فناوری، خلاقیت و ایده پروری برگزارمی شود.
گفتنی است جوایز ایده های برتر درهر یک ازمحورهای جشنواره مبلغ 10 میلیون ریال به همراه تندیس و لوح تقدیر است.