حضور معاون دوم ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان در دانشگاه شهید باهنر کرمان

۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۱ کد : ۱۴۸۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۲
مراسم استقبال از احمد محقق، معاون دوم ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان و هیئت همراه با حضور دکتر محمد علی طاهر؛ رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان ، دکتر گرامی معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان و سایر...
 حضور معاون دوم ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان در دانشگاه شهید باهنر کرمان
مراسم استقبال از احمد محقق، معاون دوم ریاست اجرائیه جمهوری اسلامی افغانستان و هیئت همراه با حضور دکتر محمد علی طاهر؛ رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان ، دکتر گرامی معاون سیاسی امنیتی استاندار کرمان و سایر مسئولان این استان درفرودگاه کرمان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  احمد محقق  هدف خود از سفر به کرمان را افزایش مراودات بین دو کشور و همچنین شرکت در دومین جشنواره علمی و فرهنگی سفره مشترک ایران و افغانستان  عنوان کرد که در دانشگاه شهید با هنر کرمان برگزار می شود. 
وی افزود: از رئیس دانشگاه شهید باهنر برای دعوتم به این جشنواره سپاسگزارم و با وجود شرایط خاص حاکم بر کشور افغانستان جهت احترام به جشنواره سفره مشترک و همچنین وجود تاریخ و فرهنگ مشترک به اینجا آمده ام.
گفتنی است، همزمان با برپایی این جشنواره ، دفتر امور کنسولی دانشجویان غیر ایرانی منطقه جنوب شرق کشور در دانشگاه شهید باهنر کرمان جهت ارایه خدمات کنسولی به دانشجویان غیر ایرانی با حضور محمد محقق و دکتر حاج جباری مدیر کل دانشجویان غیر ایرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری افتتاح شد.