ملاقات استادان ایرانی دانشگاه های پرتغال و قبرس با رئیس دانشگاه الزهرا(س)

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۵ کد : ۱۴۸۰۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۱۹
همزمان با برگزاری سومین کنفرانس بین المللی انرژی خورشیدی در دانشگاه تهران که با همکاری دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد ، دوتن از میهمانان کنفرانس در محل دفتر ریاست دانشگاه الزهرا (س) با دکترانسیه خزعلی ر...
ملاقات استادان ایرانی دانشگاه های پرتغال و قبرس با رئیس دانشگاه الزهرا(س)
همزمان با برگزاری سومین کنفرانس بین المللی انرژی خورشیدی در دانشگاه تهران که با همکاری دانشگاه الزهرا (س) برگزار شد ، دوتن از میهمانان کنفرانس در محل دفتر ریاست دانشگاه الزهرا (س) با دکترانسیه خزعلی رئیس دانشگاه، دکتر شیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه و دکتر شهشهانی مدیر گروه فیزیک دانشگاه الزهرا ([س) دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار دکتر رضا سیروس استاد دانشگاه آویرو پرتغال و دکتر احداله اعظمی استاددانشگاه مدیترانه شرقی قبرس، با اظهار خوشوقتی از امکان ملاقات با مسئولان دانشگاه الزهرا، پیشنهادهایی در زمینه همکاری با دانشگاه های متبوع خود ارائه دادند که مورد موافقت ریاست دانشگاه الزهرا (س) قرار گرفت. 
همکاری علمی پژوهشی، انتقال فناوری، تجهیزات و دانش فنی آزمایشگاهی در زمینه انرژی های تجدیدپذیر و به ویژه انرژی خورشیدی، ایجاد رشته های جدید بین رشته ای در زمینه های فنی، معماری انرژی و محیط زیست در مقاطع تحصیلات تکمیلی و برگزاری کنفرانس های مشترک در زمینه های مربوط به انرژی از جمله توافق های حاصله در این نشست بود.