مقاله عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزواری در مجله معتبر بین المللی چاپ شد

۱۹ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۷ کد : ۱۴۷۹۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۷
مقاله دکتر مهدی زعفرانیه عضو هیئت علمی گروه ریاضی کاربردی و مدیر امور آموزشی دانشگاه حکیم سبزواری در مجله معتبر بین المللی (Networks and spatial Economics ) چاپ شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکت...
مقاله دکتر مهدی زعفرانیه عضو هیئت علمی گروه ریاضی کاربردی و مدیر امور آموزشی دانشگاه حکیم سبزواری در مجله معتبر بین المللی (Networks and spatial Economics ) چاپ شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر زعفرانیه در این خصوص اظهار داشت: مقاله تحقیقاتی بنده با عنوان Path Flow Estimator in Entropy Model Using a Nonlinear L-Shaped Algorithm اخیرا با همکاری مریم ابارشی و دکتر باقر کرامتی در نشریه بین المللی Networks and spatial Economics   که دارای ضریب تاثیر IF:2.085و در رتبه بندی نشریات علمی دارای رتبه Q1 است  به چاپ رسیده است و این در حالی است که متوسط ضریب تاثیر در رشته ریاضی کاربردی MIF:0.828 است.
وی با اشاره به اینکه  موضوع این مقاله تحقیقاتی در زمینه حمل و نقل و حل مشکلات ترافیکی است، یادآور شد: هدف در این مقاله برآورد ماتریس های مبدا مقصد با کمترین هزینه است که در آن از روش بیشترین آشوب برای حل مسئله استفاده شده است.

( ۳ )