حضور سه پژوهشگر آکادمی علوم زمین چین در دانشگاه شاهرود

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۴ کد : ۱۴۷۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۵۸
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه شاهرود، از حضور 3 تن از اساتید موسسه زمین شناسی و ژئوفیزیک آکادمی علوم زمین چین در دانشگاه شاهرود خبر داد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،دکتر محسن نظری ضمن ...
 حضور سه پژوهشگر آکادمی علوم زمین چین در دانشگاه شاهرود
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دانشگاه شاهرود، از حضور 3 تن از اساتید موسسه زمین شناسی و ژئوفیزیک آکادمی علوم زمین چین در دانشگاه شاهرود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،دکتر محسن نظری ضمن اعلام این خبر گفت: این هیئت تحقیقاتی پیرو تفاهم نامه موجود بین دانشگاه شاهرود و آکادمی علوم زمین چین و با دعوت انجام شده از طرف دانشکده علوم زمین و با پیگیری های دفتر روابط بین الملل دانشگاه شاهرود، 31 شهریور ماه جاری، جهت برگزاری کارگاه آموزشی، سخنرانی علمی  و بازدید صحرایی از برخی مناطق قدیمی ایران در دانشگاه شاهرود حضور می یابند.
مدیر دفتر روابط بین الملل دانشگاه شاهرود، ارتباط فعال و هدفمند با محققان خارج از کشور را فتح بابی در زمینه های مختلف علمی و پژوهشی دانست و خاطر نشان کرد: تبادل اطلاعات، استفاده از امکانات پژوهشی پیشرفته و آشنایی با زمینه های تحقیقاتی نو از جمله تاثیرات مثبت حضور این محققین در دانشگاه های داخل کشور می باشد.