معاونان توسعه ، پشتیبانی و آموزشی ،پژوهشی دانشگاه جهرم معرفی شدند

۱۶ آبان ۱۳۹۴ | ۱۴:۴۴ کد : ۱۴۷۵۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷۸
مراسم معارفه معاونان توسعه، پشتیبانی و آموزشی ،پژوهشی دانشگاه جهرم با حضوردکترمسعود نادریان رئیس دانشگاه جهرم ، معاونان، مدیران و جمعی از اساتید و کارکنان این دانشگاه برگزار شد به گزارش روابط عم...
مراسم معارفه معاونان توسعه،  پشتیبانی و آموزشی ،پژوهشی دانشگاه جهرم با حضوردکترمسعود نادریان رئیس دانشگاه جهرم ، معاونان، مدیران و جمعی از اساتید و کارکنان این دانشگاه برگزار شد به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترنادریان ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری شهادت سالار شهیدان گفت: معاونت طرح و توسعه یکی ازمعاونت های مهم دانشگاه است هم اکنون به یاری خداوند متعال می خواهیم پروژه های عمرانی را که تا چند سال اخیر به خاطر مشکلاتی راکد مانده بود را دوباره فعّال کنیم امیدواریم که با نظارت دکترآذین فر گام موثری در پروژه های عمرانی برداشته شود.
رئیس دانشگاه جهرم دربخش دیگری ازسخنان خود ضمن توصیه هایی در راستای توسعه و اعتلای دانشگاه برای دکترآذین فر معاون توسعه و پشتیبانی آرزوی موفقیت کرد و اظهار امیدواری کرد با همکاری و همفکری اساتید و کارکنان گام مؤثری در راه تولید علم و رشد و شکوفایی علمی دانشگاه برداریم.
درادامه دکترآذین فر معاون توسعه و پشتیبانی با تقدیر از زحمات دکتر نادریان گفت: معاونت توسعه و پشتیبانی دانشگاه درسایه یکدلی و هماهنگی، اجرای قانون و احترام متقابل در راستای وظایف خود با تمام توان درجهت رشد و شکوفایی دانشگاه انجام وظیفه می کنیم.
وی دربخش پایانی سخنانش گفت: بنده با تمام توان از این حوزه و دیگر حوزه های دانشگاه پشتیبانی می کنم تا شاهد تعالی و پیشرفت دانشگاه جهرم باشیم.
درادامه جلسه دکترنادریان ، دکترمهدی مهبد را  به عنوان معاون آموزشی - پژوهشی دانشگاه منصوب کرد.
رئیس دانشگاه جهرم یکی از اولویت های این دانشگاه را ارتقای کیفیت آموزشی بیان کرد و گفت: که «اهمیت آموزش» و «کیفیت آموزش» به عنوان دو اصل مبنایی، در دوره مسئولیت ایشان مورد توجه جدی قرارگیرد.
وی ایجاد تعادل میان کمیت و کیفیت آموزش را خواستار شد و افزود:  ایجاد تناسب توانمندی های دانش آموختگان دانشگاه با نیازهای جامعه، استقرار بانک اطلاعات و ارائه گزارش های دوره ای از دانش آموختگان باید مورد توجه قرار گیرد.
دکترمهبد ضمن تشکر از دکتر نادریان گفت: دیدگاه شما یک دیدگاه آکادمیک می باشد افتخار می کنم که دردانشگاه جهرم خدمت می کنم و امیدوارم که تلاش بنده و همکارانم جایگاه مناسبی را برای دانشجویان گرامی فراهم سازد. ان شاالله شاهد پیشرفت روزافزون دانشگاه جهرم باشیم.

( ۱ )