معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان:واحدهای فناور باید بازار خود را وسیع تر از محدوده هرمزگان ببینند

۲۶ مهر ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۲ کد : ۱۴۶۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۳۰
در نشستی با حضور مدیران عامل واحدهای فناور مراکز رشد پارک علم و فناوری هرمزگان، نحوه ارتباط بین الملل برای توسعه فناوری بحث و بررسی شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نشست با حضور دکتر بهرنگ مراد...
معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان:واحدهای فناور باید بازار خود را وسیع تر از محدوده هرمزگان ببینند
در نشستی با حضور مدیران عامل واحدهای فناور مراکز رشد پارک علم و فناوری هرمزگان، نحوه ارتباط بین الملل برای توسعه فناوری بحث و بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، این نشست با حضور دکتر بهرنگ مرادی برگزار و نحوه تعاملات بین الملل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دکتر علیرضا نصیری معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری هرمزگان نیز در این نشست ضمن با اهمیت دانستن ارتباطات بین الملل در آینده کاری واحدهای فناور خاطرنشان کرد، واحدهای فناور باید بازار خود را وسیع تر از محدوده هرمزگان ببینند.
وی افزود: زمانی که جهانی فکر کنیم قطعا به سمت بازار جهانی حرکت خواهیم کرد و زیرساخت ها هم بر همین مدار پایه ریزی می شود.
در این نشست بهرنگ مرادی به اهمیت روابط بین الملل واحدهای فناور اشاره کرد و گفت: در حال حاضر با وجود نوپا بودن پارک های علم و فناوری در ایران، زیرساخت ها نیز در حال فراهم شدن است.
وی همچنین در این نشست به نحوه ایجاد تعاملات بخصوص در حوزه شرق آسیا پرداخت و گفت: با هماهنگی هایی که با پارک علم و فناوری هرمزگان صورت خواهد گرفت، زمینه این تعاملات فراهم خواهد شد.