چهارهمایش ملی و بین المللی با محوریت دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود

۲۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۲۶ کد : ۱۴۶۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۶
معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج گفت: در سال جاری 3 همایش ملی و یک همایش بین المللی با محوریت دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، هجیر کریمی گفت: همایش ملی علوم و مهندسی آبخیزداری ...
 چهارهمایش ملی و بین المللی با محوریت دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود
معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج گفت: در سال جاری 3 همایش ملی و یک همایش بین المللی با محوریت دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، هجیر کریمی گفت: همایش ملی علوم و مهندسی آبخیزداری در تاریخ 31 فروردین و با حضور مسئولان کشوری و استانی در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: برگزاری اولین همایش ملی واژه پژوهی در علوم قرآنی و همچنین همایش توسعه روستایی از دیگر برنامه های این دانشگاه در سال 95 است.
کریمی بیان داشت: بخش علمی کنگره بین المللی بی بی حکیمه و زنان مقدس در جهان اسلام به عهده دانشگاه یاسوج است و بخش اجرایی آن را استانداری بر عهده گرفته است.
معاون دانشگاه یاسوج به همکاری با بنیاد نخبگان استان اشاره کرد و اذعان داشت: با همکاری این بنیاد جشنواره ابداعات و اختراعات با حضور هفت استان کشور در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه دانشگاه یاسوج تجارب ارزشمندی در برگزاری همایش‌های ملی دارد ابراز داشت: کیفیت برگزاری همایش‌های مصالح نوین ساختمانی و همایش ملی بلوط بسیار بالا بود و تقدیرنامه های زیادی از سوی مسئولان وزارت علوم و دیگر وزارت‌خانه ها دریافت شده است.
کریمی در پایان گفت: برخی نهادها و دستگاه های اجرایی استان پیشنهادها و رایزنی‌هایی با دانشگاه یاسوج جهت برگزاری همایش‌های مختلف داشته اند که مشغول بررسی این پیشنهادها هستیم.