معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم ازاعلام انصراف معاونان فرهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور از دریافت یارانه نقدی خبرداد

۲۵ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۳:۳۸ کد : ۱۴۵۴۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۱۵
<div dir="None">دکتر سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از انصراف معاونان فرهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور از دریافت یارانه خبرداد.</div> <div dir="None"><span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر هاشمی با اعلام این خبر اظهار داش</div></div> ...
دکتر سید ضیا هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از انصراف معاونان فرهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور از دریافت یارانه خبرداد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر هاشمی با اعلام این خبر اظهار داشت :  اجرای طرح ملی هدفمندی یارانه‌ها، فرصتی تاریخی برای تقویت بنیان‌های اقتصاد ملی و برقراری عدالت اجتماعی در کشور بوده وطراحی دقیق فرایندهای این طرح و مشارکت، همدلی و اعتماد عمومی اقشار مختلف مردم تضمین کننده موفقیت این طرح کلان و سرنوشت‌ساز است.
وی در ادامه گفت : در این راستا نخبگان و فرهیختگان نقشی تعیین کننده در ترسیم مسیر صحیح اجرای طرح و جلب همکاری و همراهی مردم با دولت برای برداشتن این بار بزرگ دارند.
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم در پایان اظهار داشت : معاونان فرهنگی دانشگاه‌های سراسر کشور ضمن اعلام انصراف از دریافت یارانه، عموم اساتید و دانشگاهیان فرهیخته را به مشارکت در این امر ایثارگرانه دعوت نموده و از دولت محترم درخواست می‌کنند تا بخشی از اعتبارات مربوطه را به تقویت برنامه‌ها و فعالیت‌های مرتبط با توسعه فرهنگی کشور اختصاص ‌دهد.