معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران : پاسخ بسیاری از شبهات در حوزه دینی را می توان با منطق و آثار علامه طباطبایی دریافت کرد

۲۶ آبان ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۹ کد : ۱۴۵۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۵
پنجاه و یکمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با حضور اعضای شورا در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزار...
 پنجاه و یکمین جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران با حضور اعضای شورا در دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه برگزار شد.
       به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمود دیانی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه قبل از پرداختن به دستور جلسه با توجه به سالروز بزرگداشت آیت الله علامه سید محمدحسین طباطبایی، پرداختن به مفاخر و بزرگان را با رویکرد فرهنگی از ضروریات دانست و افزود: به مجموعه هایی که فعالیت های فرهنگی می کنند توصیه می کنم به بعضی از چهره ها که می توانند برای ما الگو باشند و از مفاخر کشوری و دینی ما هستند توجه کرده و در دستور کارشان قرار گیرد تا خروجی فرهنگی خوبی از آن بگیریم.
       دبیر شورای فرهنگی دانشگاه، علامه طباطبایی را یک شخصیت فرهنگی جهانی معرفی کرد و گفت: پاسخ بسیاری از شبهات در حوزه دینی را می توان با منطق علامه و آشنا شدن با شخصیت و آثارش دریافت کرد و ما می توانیم به نفع اهداف انقلاب و جمهوری اسلامی از این بزرگمرد استفاده های فرهنگی زیادی ببریم.
       گفتنی است بررسی و تصویب نهایی آیین نامه جدید شورای فرهنگی و اجتماعی دانشکده ها، بررسی و تصویب برنامه های ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، بررسی برگزاری مراسم شانزده آذر و نحوه تقدیر از دانشجویان ممتاز دانشگاه و طرح کلیاتی راجع به یادواره شهدا در دانشگاه از دیگر موارد مورد بررسی  در پنجاه و یکمین نشست شورای فرهنگی دانشگاه مازندران بود.