معاون دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری: زندگی دانشجویی در خوابگاه ها جزو آموزش های دانشگاهی است

۲۷ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۱۱ کد : ۱۴۵۱۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۱۰
در آستانه آغاز سال جدید تحصیلی ، مراسم بازگشایی خوابگاه های دانشجویی و بهره برداری از پروژه های عمرانی حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی ...
معاون دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری: زندگی دانشجویی در خوابگاه ها جزو آموزش های دانشگاهی است
در آستانه آغاز سال جدید تحصیلی ، مراسم بازگشایی خوابگاه های دانشجویی و بهره برداری از پروژه های عمرانی حوزه معاونت دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، معاون دانشجویی دانشگاه حکیم سبزواری در ابتدا مراسم اعیاد قربان و غدیر را تبریک گفته و با اشاره به در پیش بودن هفته دفاع مقدس ، یاد و نام شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشت.
دکتر علیرضا انتظاری در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به اینکه بر اساس رسالت و برنامه راهبردی دانشگاه هدف حوزه دانشجویی ارائه خدمات مطلوب، بهینه و هدفمند به دانشجویان می باشد، یادآور شد: در راستای این رسالت و با توجه به اینکه قسمت اعظم وقت دانشجویان ساکن در خوابگاه ها در این محیط سپری می شود، مدیریت دانشگاه و حوزه معاونت دانشجویی با هدف ایجاد و فراهم آوردن محیطی آرام جهت علم آموزی و پژوهش و استراحت این عزیزان اقدام به بهسازی و زیباسازی محیط های دانشجویی در فصل تعطیلات تابستان کرد.
دکتر انتظاری با یادآوری این نکته که محیط های خوابگاهی دانشگاه طی گذشت زمان دچار فرسودگی شده بود تصریح کرد:بر این اساس عملیات به سازی و نوسازی خوابگاه های بهار و ولی عصر جزو اولویت های معاونت دانشجویی قرارگرفت.
معاون دانشجویی دانشگاه با اشاره به اینکه برای اولین بار در دانشگاه مهمان سرای دانشجویی مهر در خوابگاه ولی عصر به بهره برداری می رسد، عنوان داشت: این فضا جهت استفاده برخی از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و مهمان که از دانشگاه های دیگر به دانشگاه حکیم سبزواری می آیند تجهیز شده و در مراسم فردا افتتاح خواهد شد.
دبیر شورای نظارت و ارزیابی خوابگاه های دانشجویی غیردولتی شهرستان سبزوار ادامه داد: همچنین در محوطه این خوابگاه عملیات نصب سیستم روشنایی و نورپردازی جهت استفاده دانشجویان از فضای سبز این مجتمع صورت گرفت.