معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه اراک: وظیفه معاون دانشجویی و فرهنگی فراهم کردن زیر ساخت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها است

۲۸ مهر ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۳ کد : ۱۴۵۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۱۴۳
نشست هیئت رئیسه دانشگاه اراک با حضور معاونان دانشجویی و فرهنگی، آموزش و تحصیلات تکمیلی، پژوهش و فناوری، مدیر دانشجویی، مدیرفرهنگی و دانشجویان در سالن اجتماعات دانشگاه اراک برگزار شد. به گزارش روابط عمو...
معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه اراک: وظیفه معاون دانشجویی و فرهنگی فراهم کردن زیر ساخت‌های فرهنگی در دانشگاه‌ها است
نشست هیئت رئیسه دانشگاه اراک با حضور معاونان دانشجویی و فرهنگی، آموزش و تحصیلات تکمیلی، پژوهش و فناوری، مدیر دانشجویی، مدیرفرهنگی و دانشجویان در سالن اجتماعات دانشگاه اراک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دانشجویان دانشگاه اراک در این جلسه ضمن تشریح مسائل و مشکلات دانشجوئی، خواستار توجه بیشتر به حل آنها از سوی مسئولان دانشگاه شدند.
دانشجویان در این نشست تحت عنوان تریبون آزاد به مواردی از جمله توجه بیشتر حوزه پشتیبانی به نظرات دانشجویان در موارد مختلف، توجه بیشتر به انجام امور فرهنگی اشاره کردند و همچنین خوابگاه‌های دانشجوئی و مشکلات خوابگاه‌های خصوصی و میزان شهریه آنها، ساخت یادمان شهدای دانشگاه از جمله مواردی بودند که دانشجویان خواستار رسیدگی به آنها شدند .
دکتر علیرضا بهرامی معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه اراک در جمع دانشجویان گفت: شورای صنفی که زحمت برگزاری این نشست را فراهم کرده است و در ایام تعطیلات تابستان هم پیگیر فعالیت‌های خوابگاهی و تعمیرات بودند که جای تشکر از آنها دارد.
وی در ادامه تأکید کرد که تمامی همکارانمان در دانشگاه اراک تلاش و همت خود را به کار گرفته ایم تا رفاه مناسبی برای دانشجویان فراهم کنیم .
معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه اراک در پاسخ به سوالات بی‌شمار دانشجویان در زمینه فعالیت‌های فرهنگی خاطر نشان کرد: حوزه معاونت دانشجوئی و فرهنگی وظیفه فراهم کردن زیر ساخت‌ها جهت انجام فعالیت‌های فرهنگی واجتماعی را در دانشگاه‌ها بر عهده دارد و ما هم در این  راستا حرکت و فعالیت می‌کنیم.

( ۱ )