معاون حقوقی وزیر علوم:ملت ایران هیچ‌گونه تحقیری را از سوی استکبار نمی‌پذیرد

۲۳ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۴ کد : ۱۴۵۱۱ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۵۵۴
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم با بیان اینکه پدران ما همواره در خط مقدم تولید علم، فناوری، انسانیت و شرف بودند، گفت: ملت ایران هیچ‌گونه تحقیری را در هیچ زمینه ای از سوی استکبار نمی‌پذیرد.به گزارش ر...
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم با بیان اینکه پدران ما همواره در خط مقدم تولید علم، فناوری، انسانیت و شرف بودند، گفت: ملت ایران هیچ‌گونه تحقیری را در هیچ زمینه ای از سوی استکبار نمی‌پذیرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،دکتر سعدالله نصیری قیداری در جمع راهپیمایان مردم سلطانیه زنجان اظهار داشت: ۲۲ بهمن روز پیروزی ایمان بر سلاح‌های مادی بود روزی که ملت ایران برای همیشه تاریخ نشان داد خون بر شمشیر پیروز است.
وی افزود: به فرموده مقام معظم رهبری ۲۲ بهمن یک روز بریده از تاریخ نبود بلکه تلاش ملت ایران برای رسیدن به پیروزی بود.
معاون حقوقی و امور مجلس وزیر علوم گفت: مسئولیت ملت ما در ۲۲ بهمن خاتمه نپذیرفت و بعد از آن در مقابل انواع و اقسام توطئه‌ها و شیطنت‌ها ادامه یافت و امروز بعد از ۳۶ سال این ملت همچنان غیور و رشید در مقابل زورگویان بر سر تعهد خود بر سر پیمان خود برای رسیدن به اهداف بزرگ انقلاب اسلامی از همیشه آماده‌تر در صحنه حضور دارد.
دکتر نصیری با بیان اینکه رمز پیروزی انقلاب اسلامی در چهار محور بود، تصریح کرد: ایمان به خدای متعال، رهبری فقیه و آگاه، اتحاد و همبستگی و استقامت و استوار بودن بر این اعتقاد رمزهای پیروزی انقلاب بودند .
وی خاطر نشان کرد: از همه اقشار ملت بزرگ ایران تشکر می‌کنم که به رمز پیروزی انقلاب یعنی وحدت تاکید می‌کنند، آرزو داریم که این وحدت هیچ‌گاه از میان ما رخت برنبندد و بر رمز حفظ نعمت انقلاب که وحدت کلمه است اصرار خواهیم ورزید.
معاون وزیر علوم اظهار داشت: اعتقاد داریم خداوند هر نعمتی را که بر بشر می‌دهد از او پس نمی‌گیرد مگر اینکه انسان در حفظ آن نعمت سستی ورزد واگر ما هم در حفظ نعمت انقلاب اسلامی محکم باشیم و با وحدت در میدان حضور داشته باشیم خداوند بر نعمت‌ خود خواهد افزود.
دکترنصیری با بیان اینکه ما امروز بار دیگر بر این وحدت و پیمان تاکید می‌کنیم، ابراز کرد: حمایت از دولت تدبیر و امید در همه شئونات است چرا که این دولت برخواسته از رای این ملت است.
وی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب پشتیبان این دولت است همه مردم با هر سلیقه سیاسی و فکری پشتیبان این دولت و همچنین پشتیبان تیم مذاکره کننده هسته ای خواهند بود.
معاون وزیر علوم تصریح کرد: تیم مذاکره کننده‌ ایران در مقابل کشورهای قدرتمند، مستقیم و با استقامت ایستادگی کرده است و پایبند بر اصول این انقلاب در میز مذاکره می‌نشیند و مدافع حق و آرمان‌های این ملت خواهد بود.
وی خاطر نشان کرد: همانطور که همین مردم در هشت سال دفاع مقدس در مقابل همه زورگویان از شرق و غرب و کشورهای منطقه ایستاد، امروز هم تیم مذاکره کننده در مقابل همان جبهه محکم و استوار ایستاده است و از اصول انقلاب و از منافع ملی و ملت پایین نخواهد آمد و بر آن اصرار خواهد ورزید.
دکترنصیری قیداری بیان کرد: سابقه تاریخی ملت ایران را در گنبد سلطانیه می‌بینیم و تمدن ایران را در عظمت این شهر می‌بینیم، پدران ما همواره در خط مقدم تولید علم، فناوری، انسانیت و شرف بودند و به هیچ وجه تحقیر را نخواهند پذیرفت.
وی اظهار داشت: این ملت همواره بر سر دین و اعتقادات و منافع ملی خود خواهد ایستاد و مسئولان این نظام نیز از این مسیر منحرف نخواهند شد.