معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم: شرکت‌های لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی خصوصی، ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شوند

۱۷ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۵:۳۷ کد : ۱۴۴۶۹ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۵۰
<div dir="None">دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از برنامه ارزیابی و رتبه‌بندی شرکت‌های لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی خصوصی خبر داد. </div> <span id="ms-rterangepaste-start"></span><div>به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمدی با اشاره به کیفیت خدمات ار</div> ...
معاون پژوهشی و فناوری وزیر علوم: شرکت‌های لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی خصوصی، ارزیابی و رتبه‌بندی می‌شوند
دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از برنامه ارزیابی و رتبه‌بندی شرکت‌های لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی خصوصی خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر احمدی با اشاره به کیفیت خدمات ارائه شده نه چندان مطلوب از سوی برخی از شرکتهای خصوصی آزمایشگاهی به دانشگاه‌ها تصریح کرد: بر این اساس با برنامه‌ریزی به عمل آمده در این معاونت در نظر است تا با همکاری دانشگاه‌ها، این شرکت‌ها ارزیابی شوند.
وی با اشاره به اینکه شرکتهای خصوصی آزمایشگاهی بر اساس معیارهایی همچون سوابق، خدمات و قیمت سرویس‌هایی که ارائه می‌کنند مورد ارزیابی قرار می‌گیرند، اظهار داشت: این شرکتها با اعمال یک مدیریت نسبی رتبه‌بندی خواهند شد و شرکتهایی که خدمات خوبی ارائه می دهند در رتبه‌های اول قرار می‌گیرند تا دانشگاه‌ها برای دریافت خدمات به آنها رجوع کنند.