معاون پژوهشی دانشگاه ایلام برنامه‌های هفته‌ پژوهش در ایلام را تشریح کرد

۲۴ آذر ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۴ کد : ۱۴۴۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۶۶
معاون پژوهشی دانشگاه ایلام ضمن تشریح برنامه‌های هفته‌ی پژوهش استان از رسانه‌ها خواست در به جا افتادن مقوله‌ پژوهش در جامعه کمک کنند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،دکتر حسین مهدی‌زاده، معاون پژوهشی د...
معاون پژوهشی دانشگاه ایلام ضمن تشریح برنامه‌های هفته‌ی پژوهش استان از رسانه‌ها خواست در به جا افتادن مقوله‌ پژوهش در جامعه کمک کنند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،دکتر حسین مهدی‌زاده، معاون پژوهشی دانشگاه ایلام در سخنانی با تأکید بر اینکه پژوهش یکی از حوزه‌های مظلوم جامعه است، اظهار کرد: رسانه‌ها می‌توانند با پرداختن به جایگاه این مقوله، آن را از مظلومیت خارج و به‌جا افتادن آن در بطن جامعه کمک کنند.
وی با اشاره به اعلام هفته پژوهش از 22 تا 27 آذرماه امسال گفت: برنامه‌ای که سال گذشته با عنوان دانشگاه باز انجام می‌شد امسال با عنوان دانشگاه و مدرسه اجرا و شرایط بازدید دانش‌آموزان از محیط دانشگاه، آزمایشگاه، کتابخانه‌ها و مرکز اینترنت دانشگاه فراهم خواهد شد.
دکتر مهدی‌زاده با اشاره به اینکه مراسم تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه در 22 آذرماه برگزار شد، اظهار داشت: این مراسم خاص پژوهشگران دانشگاه ایلام ازجمله اعضای هیئت‌علمی، دانشجویان و کارکنان پژوهشگری با کسب معیارهای مورد نظربود.
وی به برپایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فن‌آوری و فن‌بازار استان در روزهای 24 و 25 آذر سال جاری در این دانشگاه اشاره کرد و افزود: در این نمایشگاه  دستگاه‌های اجرایی غرفه خواهند داشت و دستاوردهای پژوهشی خود را در معرض نمایش قرار خواهند داد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه ایلام افزود: نشست پژوهشگران برگزیده استان با استاندار و معاونان وی برگزار و 70 درصد وقت جلسه در اختیار پژوهشگران استان خواهد بود تا دغدغه‌ها و دیدگاه‌های خود را با مدیریت استان در میان بگذارند.