معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم بر انجام پژوهش در زمینه تربیت بدنی تاکید کرد

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۴ کد : ۱۴۳۴۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۱۹
حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد جواد وزیری فرد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم خواستار توجه متولیان امر پژوهش به مباحث مرتبط با تربیت بدنی شد و گفت: اگر متولیان پژوهش بخشی از پژوهش ها و تحقیقات خو...
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم بر انجام پژوهش در زمینه تربیت بدنی تاکید کرد
حجت الاسلام والمسلمین دکتر سید محمد جواد وزیری فرد معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم خواستار توجه متولیان امر پژوهش به مباحث مرتبط با تربیت بدنی شد و گفت: اگر متولیان پژوهش بخشی از پژوهش ها و تحقیقات خود را در امر تربیت بدنی قرار دهند کار شایسته ای انجام داده اند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،حجت الاسلام والمسلمین وزیری فرد درچهل و هفتمین گردهمایی مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور که در دانشگاه قم برگزارشد، اظهار داشت: به لحاظ فطری و غریزی  ورزش ریشه در عمق فرهنگ و جان انسان دارد.
وی تصریح کرد: فطرت انسانی نیز ورزیدگی را تایید می کند، ولی این ورزیدگی متفاوت از ورزیدگی جسمی است که ما می‌گوییم و فطرت انسان تنها ورزیدگی جسمی را نمی خواهد بلکه ورزیدگی رسیدن به کمال و سعادت در آن از اهمیت برخوردار است.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم همچنین تربیت را از ابعاد روحی و جسمی مورد بررسی قرار داد.
وی همچنین خواستار توجه متولیان امر پژوهش به مباحث مرتبط با تربیت بدنی شد و تصریح کرد: اگر متولیان پژوهش  بخشی از پژوهش ها و تحقیقات خود را در امر تربیت بدنی قرار دهند کار شایسته ای انجام داده اند.