معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز به عنوان دبیر منطقه سه شبکه پژوهش و فناوری کشور منصوب شد

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۵:۵۴ کد : ۱۴۳۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۲
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر محمد مقدم واحد، معاون پژوهش و فناوری  دانشگاه تبریز را به عنوان دبیر منطقه سه شبکه پژوهش و فناوری کشور منصوب کرد.به گزارش روابط عموم...
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز به عنوان دبیر منطقه سه شبکه پژوهش و فناوری کشور منصوب شد
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، طی حکمی دکتر محمد مقدم واحد، معاون پژوهش و فناوری  دانشگاه تبریز را به عنوان دبیر منطقه سه شبکه پژوهش و فناوری کشور منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم ، با عنایت به  مصوبه شورای معاونان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تقسیم بندی دانشگاه ها و مراکز پژوهش  و فناوری به مناطق 9 گانه کشوری،  دکتر وحید احمدی  معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم دبیران مناطق 9گانه شبکه پژوهش و فناوری کشور را منصوب کرد که بر همین اساس، دکتر محمد مقدم واحد معاون پژوهشی دانشگاه تبریز به عنوان دبیر منطقه سه منصوب شد.
بر اساس این گزارش در حکم انتصاب دکتر مقدم واحد انتصاب آمده است : با استناد به مفاد بندهای 3، 4و 5، بخش الف ماده 2 قانون اهداف، وظایف و تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مصوب 18/5/1383 مجلس شورای اسلامی و به استناد بند 1-4 سیاست های کلان علم و فناوری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و همچنین بر اساس مصوبه شورای معاونان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تقسیم بندی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و فناوری مناطق 9 گانه کشوری، به منظور فراهم آوردن زمینه مشارکت فعال و مؤثر دانشگاه ها و مؤسسه های آموزش عالی در پیشبرد اهداف و برنامه ها و تبادل تجربیات و هم افزائی امکانات، شبکه معاونان پژوهش و فناوری مناطق تشکیل می شود. امید است با همکاری سایر اعضا در جهت تحقق کامل برنامه ها و مأموریت های تعیین شده موفق باشید.
گفتنی است: منطقه سه شبکه پژوهش و فناوری کشور شامل استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان می باشد.