تندیس پندار به جوایز جشنواره ملی فن آفرینی شیخ‌بهایی اضافه شد

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۶ کد : ۱۴۲۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۶۶
تفاهم و توافق‌نامه‌ همکاری میان جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و شرکت دانش بنیان پندار کوشک ایمن منعقد شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه همکاری در سیاست‌گذاری و راهبری فرصت‌های سرمایه گذ...
 تندیس پندار به جوایز جشنواره ملی فن آفرینی شیخ‌بهایی اضافه شد
تفاهم و توافق‌نامه‌ همکاری میان جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و شرکت دانش بنیان پندار کوشک ایمن منعقد شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، تفاهم‌نامه همکاری در سیاست‌گذاری و راهبری فرصت‌های سرمایه گذاری و فن‌آفرینی با هدف بهره‌گیری از توان فنی، تحلیلی، نیروی انسانی و شبکه همکاران طرفین در ارایه خدمات به منظور تجاری‌سازی و کاربردی‌سازی فناوری‌ها میان جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی و شرکت دانش بنیان پندار کوشک ایمن منعقد شد.
 بر اساس این گزارش، این تفاهم‌نامه که به مدت 3 سال تنظیم شده است شرکت پندار کوشک ایمن را متعهد می‌کند اولویت‌های سرمایه‌گذاری و سیاست‌ها و حمایت‌های خود از این جشنواره را بصورت دقیق به دبیرخانه جشنواره شیخ بهایی معرفی کرده و لینک آدرس وب سایت جشنواره را در وب سایت خود قرار دهد.
جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی نیز متعهد شد هماهنگی‌های لازم جهت حضور نماینده شرکت پندار کوشک ایمن را در جلسات ویژه نخبگان، کارآفرینان و طراحان کسب و کار انجام داده و نام و لوگوی شرکت را در بروشور، پوستر و وب سایت جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی منتشر کند.
همچنین شرکت پندار کوشک ایمن با امضای توافق‌نامه‌ای با جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی به عنوان یکی از حامیان جشنواره متعهد شد از برخی از برگزیدگان تجلیل کرده و تندیس پندار و مبلغ نقدی به عنوان جایزه تقدیم کند.