معاون آموزشی پژوهشی مرکزآموزش عالی شهرضا: اعطای بورس تحصیلی به پذیرفته‌شدگان ممتاز در مقطع کارشناسی

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۳ کد : ۱۴۲۰۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۳۶
در آستانه ایام انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی،‌ معاون آموزشی پژوهشی مرکزآموزش عالی شهرضا با تشریح آیین‌نامه داخلی مرکز گفت: مرکزآموزش عالی شهرضا به پذیرفته شدگان ممتاز درمقطع کارشناسی ماهیانه...
در آستانه ایام انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان مقطع کارشناسی،‌ معاون آموزشی پژوهشی مرکزآموزش عالی شهرضا با تشریح آیین‌نامه داخلی مرکز گفت: مرکزآموزش عالی شهرضا به پذیرفته شدگان ممتاز درمقطع کارشناسی ماهیانه تا سقف دو میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی پرداخت خواهد کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکترمحمدرضا انصاری با اعلام این خبر گفت: این آیین‌نامه با هدف شناسایی و حمایت از دانشجویان پذیرفته شده ممتاز درمقطع کارشناسی و فراهم آوردن امکانات آموزشی،‌ پژوهشی و رفاهی برای اعتلای سطح کیفی مرکز تدوین شده است.
وی درخصوص افراد واجد شرایط دریافت کمک هزینه تحصیلی مقطع کارشناسی، افزود: در مورد دانشجویان پذیرفته شده از طریق آزمون ورودی سازمان سنجش، به رتبه های زیر 2500 کشوری، در صورت پذیرفته شدن در یکی از رشته های این مرکز به مدت یک سال تحصیلی (9 ماه) مبلغ دو میلیون ریال پرداخت خواهد کرد.
معاون آموزشی پژوهشی مرکزآموزش عالی شهرضا در ادامه گفت: این مرکز همچنین به دانشجویانی که از نظر معدل (در هر سال) جزو سه نفر اول هم دوره‌ای های خود باشند، امتیازات ویژه ای را اختصاص خواهد داد.
دکترانصاری در پایان از دانشجویان بومی استان اصفهان و شهرستان شهرضا دعوت کرد با توجه به کادر هیئت علمی مجرب و امکانات آزمایشگاهی مجهز که دراین دانشگاه وجود دارد، این مرکز را به عنوان یکی از گزینه های اصلی خود در انتخاب رشته کنکور امسال برگزینند.