تمبر خیرین آموزش عالی در نخستین گردهمایی ملی خیرین آموزش عالی در مشهد رونمایی شد

۲۳ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۱۱ کد : ۱۴۱۸ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۷۱۹
در نخستین گردهمایی ملی خیرین آموزش عالی که با حضور دکترمحمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، دکتررضا فرجی دانا مشاور علمی رئیس جمهور و دکتر محمدحسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم...
 تمبر خیرین آموزش عالی در نخستین گردهمایی ملی خیرین آموزش عالی در مشهد رونمایی شد
در نخستین گردهمایی ملی خیرین آموزش عالی که با حضور دکترمحمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، دکتررضا فرجی دانا مشاور علمی رئیس جمهور و دکتر محمدحسین امید معاون اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم  در مشهد برگزار شد از تمبر خیرین آموزش عالی رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در مراسم رونمایی از این تمبر، عباس مصلی‌نژاد یکی از خیرین بنام آموزش عالی با اشاره به نقش خیرین در توسعه آموزش عالی، خاطرنشان کرد: ما به دنبال این هستیم که با ایجاد راهکارهایی مشارکت کلیه هموطنان را در توسعه آموزش عالی تقویت کنیم. 
 وی افزود: ماموریت اصلی ما ایجاد مشروعیت در کمک به آموزش عالی است؛ مردم زمانی با ما همکاری خواهند کرد که به ما اعتماد داشته باشند و از امروز اعتمادسازی در دستور کار ما قرار می‌گیرد. 
 مصلی‌نژاد تصریح کرد: امروز چهار میلیون و 600 هزار دانشجو در کشور مشغول به تحصیل هستند؛ به معنای دیگر بیش از 6 درصد جمعیت کشور ما دانشجوست؛ با اعتبارات کنونی وزارت علوم نمی‌توان حمایت‌های علمی و آموزشی و رفاهی دانشجویان را پاسخگو بود و این خیرین هستند که باید در این زمینه خیرین را تشویق کنند.